31 Aralık 2014 Burç Yorumları

Uzun ve zorlu bir yılı geride bırakırken kendi ışığınızı takip edebildiğiniz bir yıl dilerim!

Sevgilerimle,

Astrolog Ayşegül Kuyumcu TürkerKoç:
Bugün müdür ya da kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü ile gelirleriniz hakkında olumlu bir görüşme yapabilirsiniz. Keyifli bir gecenin ardından aşırılıklar ve taşkınlıklardan kaçının.

Boğa:
İdealler, hukuki konular, uzak seyahatler ile ilgili destek alabileceğiniz ve değişimi başlatabileceğiniz bir gün olacak. Gece yarısından sonra duygusal dramalar zorlayabilir.

İkizler:
Kendinizi daha güvende hissetmek istediğiniz bir konuda ortağınızın ve eşinizin ya da ailenizin maddi desteği ile rahatlayacaksınız. Sabaha karşı saatlerinde seyahatlerde dikkatli olun.

Yengeç:
Eşinizin desteği ile katılacağınız bir arkadaş daveti ya da sosyal bir organizasyondan keyif alacaksınız. Gece yarısından sonra aşırı harcama ve ortak gelirler ile ilgili gerginliklere dikkat.

Aslan:
İşinizle ilgili karşı cinslerden alacağınız destek ile bir işi kapatabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili güvende hissetmenizi sağlayacak. Sabaha doğru ikili ilişkilerde agresif çıkışlara dikkat.

Başak:
Hedefleriniz doğrultusunda yaratıcı işleri ele almak ve sevdiğiniz kişinin desteğini almak bugün size keyif verecek. Birlikte uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Seyahatlerde strese dikkat.

Terazi:
Aile büyüklerinden bir Erkeğin desteği ile bugün ortak gelirleriniz
Ve gelir dışı kaynaklarınız konusunda güvende hissedeceksiniz. Keyif uğruna aşırı harcamalar gerginlik yaratabilir.

Akrep:
Yakın akrabalarınız ya da Kardeşlerinizin desteği ile önemli bir anlaşmaya ya da ortaklığa imza atabilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişim rahat ve akıcı olacak. Keyifli bir akşam.

Yay:
İş yerinizde ve işinizle ilgili önemli birinin maddi desteği ile kendinizi güvende ve rahat hissedeceksiniz. Geze yarısından sonra özellikle kısa seyahatlerde kaza risklerine dikkat.

Oğlak:
Keyif ve rahatınız, Çocuklarınızın güvende olması için Hayatınızda yaptığınız Değişiklikler konusunda rahat hissedeceksiniz. Aşırı harcamalar  ortak gelirler ile ilgili gerginlik yaratabilir.

Kova:
Tanımadığınız ya da adını bilmediğiniz bir akrabanın desteği, kendinizi evinizde rahat ve huzurlu hissedeceksiniz. Gece yarısından sonra ikili ilişkilerde aşırı duygusal tepkilere dikkat.

Balık:
Tüm arkadaş ve sosyal çevrenizle keyifli bir iletişim içerisinde olacağınız bir gün olacak. Önemli otorite figürlerinin desteğini maddi alanda alabilirsiniz. İletişime gece yarısından sonra dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova