31 Aralık 2014 Burç Yorumları

Uzun ve zorlu bir yılı geride bırakırken kendi ışığınızı takip edebildiğiniz bir yıl dilerim!

Sevgilerimle,

Astrolog Ayşegül Kuyumcu TürkerKoç:
Bugün müdür ya da kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü ile gelirleriniz hakkında olumlu bir görüşme yapabilirsiniz. Keyifli bir gecenin ardından aşırılıklar ve taşkınlıklardan kaçının.

Boğa:
İdealler, hukuki konular, uzak seyahatler ile ilgili destek alabileceğiniz ve değişimi başlatabileceğiniz bir gün olacak. Gece yarısından sonra duygusal dramalar zorlayabilir.

İkizler:
Kendinizi daha güvende hissetmek istediğiniz bir konuda ortağınızın ve eşinizin ya da ailenizin maddi desteği ile rahatlayacaksınız. Sabaha karşı saatlerinde seyahatlerde dikkatli olun.

Yengeç:
Eşinizin desteği ile katılacağınız bir arkadaş daveti ya da sosyal bir organizasyondan keyif alacaksınız. Gece yarısından sonra aşırı harcama ve ortak gelirler ile ilgili gerginliklere dikkat.

Aslan:
İşinizle ilgili karşı cinslerden alacağınız destek ile bir işi kapatabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili güvende hissetmenizi sağlayacak. Sabaha doğru ikili ilişkilerde agresif çıkışlara dikkat.

Başak:
Hedefleriniz doğrultusunda yaratıcı işleri ele almak ve sevdiğiniz kişinin desteğini almak bugün size keyif verecek. Birlikte uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Seyahatlerde strese dikkat.

Terazi:
Aile büyüklerinden bir Erkeğin desteği ile bugün ortak gelirleriniz
Ve gelir dışı kaynaklarınız konusunda güvende hissedeceksiniz. Keyif uğruna aşırı harcamalar gerginlik yaratabilir.

Akrep:
Yakın akrabalarınız ya da Kardeşlerinizin desteği ile önemli bir anlaşmaya ya da ortaklığa imza atabilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişim rahat ve akıcı olacak. Keyifli bir akşam.

Yay:
İş yerinizde ve işinizle ilgili önemli birinin maddi desteği ile kendinizi güvende ve rahat hissedeceksiniz. Geze yarısından sonra özellikle kısa seyahatlerde kaza risklerine dikkat.

Oğlak:
Keyif ve rahatınız, Çocuklarınızın güvende olması için Hayatınızda yaptığınız Değişiklikler konusunda rahat hissedeceksiniz. Aşırı harcamalar  ortak gelirler ile ilgili gerginlik yaratabilir.

Kova:
Tanımadığınız ya da adını bilmediğiniz bir akrabanın desteği, kendinizi evinizde rahat ve huzurlu hissedeceksiniz. Gece yarısından sonra ikili ilişkilerde aşırı duygusal tepkilere dikkat.

Balık:
Tüm arkadaş ve sosyal çevrenizle keyifli bir iletişim içerisinde olacağınız bir gün olacak. Önemli otorite figürlerinin desteğini maddi alanda alabilirsiniz. İletişime gece yarısından sonra dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!