4 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün kendinize izin verin ve hayatın tadını çıkaracağınız bir şeyler yapın. Keyif, romantizm, aşk, yaratıcılık bugün sizden yana. Gelişim için eğitimler, sevdiğinizle uzak seyahatler planlanabilir.

Boğa:
Evinizle ilgili yapmayı düşmediğiniz değişikliklere başlamak için harika bir gün. Ailenizden maddi destek bekliyorsanız, bugün görüşebilirsiniz. Beklemediğiniz kadar bonkör olabilirler.

İkizler:
Aşk aşk aşk! Kısa bir seyahat, bir seminer ya da kardeşlerle birlikte olacağınız keyifli bir ortamda aşk sizi bekliyor olabilir. Evliyseniz eşinizle yapacağınız bir sohbet aşkınızı arttıracak.

Yengeç:
Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yüksek getirisi olan bir projeye imza atabilirsiniz.  Yaratıcılığınız ve ilişkilerdeki başarınızın bu çalışmada payı yüksek olacak. Ekip çalışmalarına asılmanın tam zamanı.

Aslan:
Aşk, romantizm, çocuklar, yaratıcılık ve hayata dair keyif aldığınız tüm diğer konular bugün ön planda olacak. Bir hobi kursu, yemek ya da eğlencede biri ile tanışabilirsiniz. Bebek haberi alabilirsiniz.

Başak:
Ailenizle keyifli bir gün sizi bekliyor. Hayallerinizi ve rüyalarınızı süsleyen projeyi ailenizle paylaşarak onların desteğini alabilirsiniz. Evinizde yılbaşı öncesi yeni bi dekorasyona gidebilirsiniz.

Terazi:
Arkadaşlarınızla harika bir gün geçirebilirsiniz. Yalnızsanız bu ortamda tanışacağınız biri ile aşka tutulabilir; arkadaşlarınızdan birinin yakınlaşması ile ilişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili yeni bir girişim ya da değişim sizi güçlendiriyor. Hem maddi hem de manevi anlamda! İş görüşmesi ya da maaş zammı için bir görüşme düşünüyorsanız; gün bugün.

Yay:
Aşk, seyahat ve gelişim fırsatları sizi bekliyor. Neşe ve macera severliğinize şeytan tüyü dokunuşu ile çekiciliğiniz artıyor. Birlikteliğiniz varsa sevdiğinizle uzak bir seyahat ile aşk tazeleyebilirsiniz.

Oğlak:
Geleceğe yönelik girişimleriniz için aradığınız finansal desteği ya da ortağı bulabilirsiniz. Kapalı kapılar ardında yürüttüğünüz kulis çalışmaları meyvelerini vermeye başlayacak.

Kova:
Arkadaşlarınızla birlikte olacağınız ortamlar yanda sosyal organizasyonlarda yeni kuvvetli bağlantılar kurabilirsiniz. Ortaklık potansiyeli ilişkiler kurmak için dışarı çıkmalısınız.

Balık:
Bugün kariyeriniz ile ilgili tanışacağınız yeni kişiler, iş yerinizi, çalışma ve günlük düzeninizi değiştirmenizi sağlayabilir. Gelişim ve ilerleme anahtar kelimeleriniz olacak. Şansınızı doğru kullanmalısınız.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova