6 Aralık Günlük Burç Yorumları

Ikizler Burcunda Dolunay ve Burcunuza Etkilerini Aşağıda Bulabilirsiniz!

Koç:
15 gün boyunca tohumlarını attığınız iletişim, seyahat, eğitim ile ilgili meyveleri Dolunay ile birlikte  toplamaya başlayacaksınız. Farklı fikirler, yeni aşklar ortaya çıkabilir. Yaratıcılığınızı yabana atmayın.

Boğa:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile üzerinde çalıştığınız finansal bir konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ailenizin de desteğini aldığınız bugünlerde maddi konuları çözerek kariyerinize odaklanabilirsiniz.

İkizler:
Ikili ilişkilerinizde karşılıklı iletişim ile tüm merakınızı giderebileceğiniz bir haftasonu olacak. Bu sohbet romantik bir yemeğin bir parçası olabilir ya da karşılıklı açılma sizi yakınlaştırabilir.

Yengeç:
Kendinize bir mola vererek rahatlamanız gereken bir haftasonu olacak. Ilham gücünüzü film izleyerek, kitap okuyarak çalıştırabilirsiniz. Dolunay günlerinde masaj, meditasyon vb iyi gelebilir.

Aslan:
Ikili ilişkiler konusunda kendinizi daha cesur daha atak hissettiğiniz bu dönemde sosyal hayatınız canlanabilir. Dolunay ile çevrenizden daha önce farkına varmadığınız bir aşk çıkabilir. 

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili karanlıkta kalan konular aydınlanıyor. Dolunay ile işinize olan motivasyonunuz ve ailenizin desteği ile gelir dışı kaynaklarda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Terazi:
Çıkacağınız kısa bir seyahat ya da uzak bir yolculukta ikili ilişkilerde beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir. Dolunay ile canlanan aşk hayatınızda kardeşleriniz vasıtasıyla haber alabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili şanslı olduğunuz dönemde Dolunay ile beklediğiniz finansal bir konu aydınlanıyor. Bir aile ferdinin desteği ile ortak gelirlerinizde artış ya da olumlu gelişme olabilir.

Yay:
İletişim gücünüzün kuvvetli olduğu bugünde Dolunay ile birlikte eşiniz ya da ortağınızla herşeyi konuşabilirsiniz. Yalnızsanız katılacağınız sosyal bir organizasyonda yeni bir aşk alevlenebilir.

Oğlak:
Dolunay ile birlikte sağlığınıza dikkat etmeniz için sinyaller alabilirsiniz. Bu haftasonu dinlenmek ve kişisel bakımınıza vakit ayırmak önemli olacak. Ailenizden sürpriz maddi destek gelebilir.

Kova:
Romantizmin doruklarında bir hafta sonuna hazır olun. Dolunay ile birlikte girdiğiniz sosyal ortamlarda yeni bir aşka tutulabilir birlikte hayatın tadını çıkardığınız bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

Balık:
İş yerinizde olumlu gelişmeler, finansal konularda beklenmedik haberlerle birlikte kariyeriniz ile ilgili güzel adımlar atmanıza olanak sağlayacak. Dolunay ile birlikte iş ve evinizde yenilikler çıkıyor.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem