6 Aralık Günlük Burç Yorumları

Ikizler Burcunda Dolunay ve Burcunuza Etkilerini Aşağıda Bulabilirsiniz!

Koç:
15 gün boyunca tohumlarını attığınız iletişim, seyahat, eğitim ile ilgili meyveleri Dolunay ile birlikte  toplamaya başlayacaksınız. Farklı fikirler, yeni aşklar ortaya çıkabilir. Yaratıcılığınızı yabana atmayın.

Boğa:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile üzerinde çalıştığınız finansal bir konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ailenizin de desteğini aldığınız bugünlerde maddi konuları çözerek kariyerinize odaklanabilirsiniz.

İkizler:
Ikili ilişkilerinizde karşılıklı iletişim ile tüm merakınızı giderebileceğiniz bir haftasonu olacak. Bu sohbet romantik bir yemeğin bir parçası olabilir ya da karşılıklı açılma sizi yakınlaştırabilir.

Yengeç:
Kendinize bir mola vererek rahatlamanız gereken bir haftasonu olacak. Ilham gücünüzü film izleyerek, kitap okuyarak çalıştırabilirsiniz. Dolunay günlerinde masaj, meditasyon vb iyi gelebilir.

Aslan:
Ikili ilişkiler konusunda kendinizi daha cesur daha atak hissettiğiniz bu dönemde sosyal hayatınız canlanabilir. Dolunay ile çevrenizden daha önce farkına varmadığınız bir aşk çıkabilir. 

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili karanlıkta kalan konular aydınlanıyor. Dolunay ile işinize olan motivasyonunuz ve ailenizin desteği ile gelir dışı kaynaklarda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Terazi:
Çıkacağınız kısa bir seyahat ya da uzak bir yolculukta ikili ilişkilerde beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir. Dolunay ile canlanan aşk hayatınızda kardeşleriniz vasıtasıyla haber alabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili şanslı olduğunuz dönemde Dolunay ile beklediğiniz finansal bir konu aydınlanıyor. Bir aile ferdinin desteği ile ortak gelirlerinizde artış ya da olumlu gelişme olabilir.

Yay:
İletişim gücünüzün kuvvetli olduğu bugünde Dolunay ile birlikte eşiniz ya da ortağınızla herşeyi konuşabilirsiniz. Yalnızsanız katılacağınız sosyal bir organizasyonda yeni bir aşk alevlenebilir.

Oğlak:
Dolunay ile birlikte sağlığınıza dikkat etmeniz için sinyaller alabilirsiniz. Bu haftasonu dinlenmek ve kişisel bakımınıza vakit ayırmak önemli olacak. Ailenizden sürpriz maddi destek gelebilir.

Kova:
Romantizmin doruklarında bir hafta sonuna hazır olun. Dolunay ile birlikte girdiğiniz sosyal ortamlarda yeni bir aşka tutulabilir birlikte hayatın tadını çıkardığınız bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

Balık:
İş yerinizde olumlu gelişmeler, finansal konularda beklenmedik haberlerle birlikte kariyeriniz ile ilgili güzel adımlar atmanıza olanak sağlayacak. Dolunay ile birlikte iş ve evinizde yenilikler çıkıyor.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?