7 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün yakın akrabalarla, kardeşlerle keyifli sohbetler yapabilir; kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Sabah inatlaşmalar alınganlık getirebilir. Akşam ise evinizde huzur bulmak isteyeceksiniz.

Boğa:
Alışverişe çıkmak için güzel bir gün olabilir. Ailenizden bir kadın ile ortak gelirleriniz konusunda yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar yaşanabilir. Akşam kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

İkizler:
Sabah eşinizle sohbetlerde dikkatli olmanızda fayda var. Kendi ihtiyaçlarınız ve karşınızdakinin ihtiyaçları çatışması sebebiyle alınganlıklar yaşanabilir. Akşam alışverişe çıkabilirsiniz. 

Yengeç:
Sabah işinizle ilgili kişilerle yazışmalarınız, görüşmelerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Farkına varmadan alınganlık, yanlış anlaşılmalar olabilir. Eşinizle huzurlu bir akşam geçirebilirsiniz.

Aslan:
Arkadaşlarınızla keyifli sohbetler, bilgi paylaşımları ile akıcı bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde zevk ve keyif için abartılardan kaçının. Evinizde rahatlamak isteyeceğiniz bir akşam olacak.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili yeni şeyler öğrenebileceğiniz, iletişimin yoğun olacağı bugünde sabah ailenizle alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarla keyifli bir akşam yemeği programlayın.

Terazi:
Yeni kültürler, farklı felsefeler, seyahat, yeni bilgilerin sizi çektiği bir gün olacak. Kardeşlerle yanlış anlaşmalara sabah saatlerinde dikkat. Kariyeriniz ile ilgili empati gücünüz oldukça yüksek.

Akrep:
Metafizik, ruhsal konular ilginizi çekebilir. Maddi konular ve ortak gelirlerle ilgili ailenizden bir kadın ile yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ailenizle akşam uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Yay:
Eşinizle ve diğer tüm ikili ilişkilerinizde bilgi alışverişinin akıcı olacağı bugünde sabah saatleri yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar sebebiyle hassas olacak. Ortak gelirler akşam gündeme gelebilir.

Oğlak:

Bugün işinizle ilgili yazışmalar, görüşmeler, yeni haberler oldukça yoğun olabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan fedakarlık yaptığını düşünen biri size alınabilir. Eşinizle yakınlaşacabileceğiniz bir akşam sizi bekliyor.

Kova:
Arkadaşlarınız, sevdiğiniz, çocuklarınızla birlikte aktif, sportif, entellektüel paylaşımlarla bir gün geçirebilirsiniz. Sabah arkadaşlarınızla yanlış anlaşılma potansiyeli olan konulara dikkat etmelisiniz.

Balık:
Ailenizle birlikte kariyeriniz üzerine düşünceler üreteceğiniz keyifli bir gün olabilir. Sabah yanlış anlaşılmalar kırgınlık getirebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem