7 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün yakın akrabalarla, kardeşlerle keyifli sohbetler yapabilir; kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Sabah inatlaşmalar alınganlık getirebilir. Akşam ise evinizde huzur bulmak isteyeceksiniz.

Boğa:
Alışverişe çıkmak için güzel bir gün olabilir. Ailenizden bir kadın ile ortak gelirleriniz konusunda yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar yaşanabilir. Akşam kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

İkizler:
Sabah eşinizle sohbetlerde dikkatli olmanızda fayda var. Kendi ihtiyaçlarınız ve karşınızdakinin ihtiyaçları çatışması sebebiyle alınganlıklar yaşanabilir. Akşam alışverişe çıkabilirsiniz. 

Yengeç:
Sabah işinizle ilgili kişilerle yazışmalarınız, görüşmelerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Farkına varmadan alınganlık, yanlış anlaşılmalar olabilir. Eşinizle huzurlu bir akşam geçirebilirsiniz.

Aslan:
Arkadaşlarınızla keyifli sohbetler, bilgi paylaşımları ile akıcı bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde zevk ve keyif için abartılardan kaçının. Evinizde rahatlamak isteyeceğiniz bir akşam olacak.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili yeni şeyler öğrenebileceğiniz, iletişimin yoğun olacağı bugünde sabah ailenizle alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarla keyifli bir akşam yemeği programlayın.

Terazi:
Yeni kültürler, farklı felsefeler, seyahat, yeni bilgilerin sizi çektiği bir gün olacak. Kardeşlerle yanlış anlaşmalara sabah saatlerinde dikkat. Kariyeriniz ile ilgili empati gücünüz oldukça yüksek.

Akrep:
Metafizik, ruhsal konular ilginizi çekebilir. Maddi konular ve ortak gelirlerle ilgili ailenizden bir kadın ile yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ailenizle akşam uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Yay:
Eşinizle ve diğer tüm ikili ilişkilerinizde bilgi alışverişinin akıcı olacağı bugünde sabah saatleri yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar sebebiyle hassas olacak. Ortak gelirler akşam gündeme gelebilir.

Oğlak:

Bugün işinizle ilgili yazışmalar, görüşmeler, yeni haberler oldukça yoğun olabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan fedakarlık yaptığını düşünen biri size alınabilir. Eşinizle yakınlaşacabileceğiniz bir akşam sizi bekliyor.

Kova:
Arkadaşlarınız, sevdiğiniz, çocuklarınızla birlikte aktif, sportif, entellektüel paylaşımlarla bir gün geçirebilirsiniz. Sabah arkadaşlarınızla yanlış anlaşılma potansiyeli olan konulara dikkat etmelisiniz.

Balık:
Ailenizle birlikte kariyeriniz üzerine düşünceler üreteceğiniz keyifli bir gün olabilir. Sabah yanlış anlaşılmalar kırgınlık getirebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!