8 Aralık Günlük Burç Yorumları
Koç:
Kendinizi duygusal olarak güvende hissetmek istediğiniz bugünde kendinizi ifade yeteneğiniz kuvvetli olacak. Yaratıcı projelerinizi gözden geçireceğiniz dört aylık bir dönem başlıyor.

Boğa:
Kardeşlerinize karşı şefkatli ve yardımsever olacağınız bir gün başlıyor. Mistik konulara meraklı, maddi konularda kıvrak zekalı olacaksınız. Evinizde değişim için dört aylık bir süreç başlıyor.

İkizler:
Hayalleriniz, projeleriniz ya da bir sözleşmeyi gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İkili ilişkilerde ifade yeteneğiniz kuvvetli iken kariyer konularında maddi fedakarlıklar yapılabilir.

Yengeç:
İnançlarınız ve inandıklarınız doğrultusunda fedakarlık yapabileceğiniz bir gün olacak. Maddi girişimlerinizi gözden geçirmek isteyeceğiniz dört aylık bir dönem başlıyor.

Aslan:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde zekanızla karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Bazı maddi fedakarlıklar söz konusu. Kendi gelişiminiz için çizdiğiniz yol haritasını önümüzdeki dört ay değerlendireceksiniz.

Başak:
Eşinize karşı fedakarlık yapabileceğiniz bir gün. Ailenizle emlak işleri hakkında konuşabilir; yeni bilgiler alabilirsiniz.  Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeyi önümüzdeki dört ay değerlendirebilirsiniz.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili bir konuda günlük rutininizden fedakarlık etmeniz gerekebilir. Sağlığınıza dikkat edin. Eski dostlarla bir araya geleceğiniz dört aylık bir dönem sizi bekliyor. 

Akrep:
Yaratıcılığınızı akademik projelere kanalize etmeniz faydalı olacaktır. Evinizle ilgili çözümler, kariyerinizdeki değişimler ve maddi konularda Zeki tavrınızla güzel bir gün olabilir.

Yay:
Aile bireylerine karşı ortak gelirlerinizle ilgili fedakarlıklarda bulunmanız gereken bir sabah olabilir. Hayattaki amaçlarınızı ve ideallerinizi gözden geçireceğiniz bir dört aylık bir döneme giriyorsunuz.

Oğlak:
Eşinize karşı kısa bir seyahat ya da iş ile ilgili fedakarlık yapmanız gereken bir sabah olabilir. Rüyalarınıza dikkat edin. Hayallerinizi yazmak güzel olabilir. Finansallları gözden geçireceksiniz.

Kova:
İşiniz için maddi bir fedakarlıkla güne başlayabilirsiniz. İlişkilerinizi ve ortaklıkları gözden geçireceğiniz dört aylık bir dönem başlıyor. Sosyal ortamlarda fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Önümüzdeki dört ay boyunca sağlığınızı ve günlük rutinlerinizi gözden geçireceksiniz. Önemli birini zekanızla etkileyebilirsiniz.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova