8 Aralık Günlük Burç Yorumları
Koç:
Kendinizi duygusal olarak güvende hissetmek istediğiniz bugünde kendinizi ifade yeteneğiniz kuvvetli olacak. Yaratıcı projelerinizi gözden geçireceğiniz dört aylık bir dönem başlıyor.

Boğa:
Kardeşlerinize karşı şefkatli ve yardımsever olacağınız bir gün başlıyor. Mistik konulara meraklı, maddi konularda kıvrak zekalı olacaksınız. Evinizde değişim için dört aylık bir süreç başlıyor.

İkizler:
Hayalleriniz, projeleriniz ya da bir sözleşmeyi gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İkili ilişkilerde ifade yeteneğiniz kuvvetli iken kariyer konularında maddi fedakarlıklar yapılabilir.

Yengeç:
İnançlarınız ve inandıklarınız doğrultusunda fedakarlık yapabileceğiniz bir gün olacak. Maddi girişimlerinizi gözden geçirmek isteyeceğiniz dört aylık bir dönem başlıyor.

Aslan:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde zekanızla karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Bazı maddi fedakarlıklar söz konusu. Kendi gelişiminiz için çizdiğiniz yol haritasını önümüzdeki dört ay değerlendireceksiniz.

Başak:
Eşinize karşı fedakarlık yapabileceğiniz bir gün. Ailenizle emlak işleri hakkında konuşabilir; yeni bilgiler alabilirsiniz.  Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeyi önümüzdeki dört ay değerlendirebilirsiniz.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili bir konuda günlük rutininizden fedakarlık etmeniz gerekebilir. Sağlığınıza dikkat edin. Eski dostlarla bir araya geleceğiniz dört aylık bir dönem sizi bekliyor. 

Akrep:
Yaratıcılığınızı akademik projelere kanalize etmeniz faydalı olacaktır. Evinizle ilgili çözümler, kariyerinizdeki değişimler ve maddi konularda Zeki tavrınızla güzel bir gün olabilir.

Yay:
Aile bireylerine karşı ortak gelirlerinizle ilgili fedakarlıklarda bulunmanız gereken bir sabah olabilir. Hayattaki amaçlarınızı ve ideallerinizi gözden geçireceğiniz bir dört aylık bir döneme giriyorsunuz.

Oğlak:
Eşinize karşı kısa bir seyahat ya da iş ile ilgili fedakarlık yapmanız gereken bir sabah olabilir. Rüyalarınıza dikkat edin. Hayallerinizi yazmak güzel olabilir. Finansallları gözden geçireceksiniz.

Kova:
İşiniz için maddi bir fedakarlıkla güne başlayabilirsiniz. İlişkilerinizi ve ortaklıkları gözden geçireceğiniz dört aylık bir dönem başlıyor. Sosyal ortamlarda fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Önümüzdeki dört ay boyunca sağlığınızı ve günlük rutinlerinizi gözden geçireceksiniz. Önemli birini zekanızla etkileyebilirsiniz.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!