9 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün evinizle, ailenizle, emlak işlerini ele almak için güzel bir gün olacak. Yeni bir girişimde bulunmak yerine mevcut konuları gözden geçirmelisiniz. Aile bireyleri ile bir araya gelebilirsiniz.

Boğa:
Kısa bir seyahate çıkabilir; bir seminer ya da eğitime katılabilirsiniz. Bugün elinizde cevaplamadığınız epostalar, gözden geçirilmesi gereken sözleşmeler var ise vakit ayırabilirsiniz.

İkizler:
Bugün gelirleriniz ile ilgili yazılı belgeleri gözden geçirmek ve gelecek yıl için bir planlama yapmak için güzel bir gün olabilir. Finansal konuları danıştığınız biri var ise görüşmeler yapabilirsiniz.

Yengeç:
Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz işleri yapmak ve gelecek planlarınızı gözden geçirmek için güzel bir gün olacak. Duygusal, sezgisel, ailevi konuların da ön planda olduğu bir gün.

Aslan:
Bugün kendinize bir mola vermek ve nefes almak için harika bir gün. Özellikle ailevi konular ile ilgili fazlasıyla hassas olabilirsiniz. Meditasyon, ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Başak:
Arkadaşlarınızla rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Milli konulara daha duyarlı olacağınız için yardım organizasyonlarında mevcut çalışmalarınızı yapabileceğiniz bir gün.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili duygusal paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Duygusal kararlar almaktan çekinmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili halledilmesi gereken konuları tamamlayabilirsiniz.

Akrep:
Ailenizle birlikte tatil planları yapabilir ortak hukuki görüşmeleriniz konusunda duygularınızı paylaşabilirsiniz. Yeni bir girişim hayata geçemeyebilir. Ancak elimizdeki işleri tamamlayabilirsiniz.

Yay:
Bugün ailenizle ortak gelirleriniz, gelir dışı kaynaklarınız ve aileden kalan paralar ile ilgili konuları ele almak için iyi bir gün. Yeni bir adıma atmak yerine mevcut işleri halletmek iyi olur.

Oğlak:
Eşinizle ailenizi, ortaklık ve emlak işlerini halletmek; duygusal paylaşımlarda bulunmak için güzel bir gün. Her zamankinden daha hassas hissedeceğiniz bir gün olabilir.

Kova:
İş yerinizde çalışma arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiz bir gün olacak. Cevaplanmamış postalar, yapılması gereken görüşmeler için ideal bir gün olacak.

Balık:
Bugün eğer fırsat yaratabiliyprsanız çocuklarınızla ve sevdiğinizle duygularınızı paylaşmak için vakit ayırabilirsiniz. Yaratıcı işlere ve hobilerle vakit geçirebilirsiniz. Yeni proje için beklemeli.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova