2015 Yılı Kova ve Yükselen Kova Burcu YorumlarıSevgili Kovalar, geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana ikili ilişkiler konusunda son 12 yılın en şanslı dönemini yaşıyorsunuz. Çalışmaktan ve kariyerinize odaklanmadan fırsat bulamadığınızı düşünüyorsanız 2014'ün son günlerinden itibaren olumlu etkileri hissetmeye başlayacaksınız. 

Yaz başına kadar olan bu güzel süreci iyi değerlendirmelisiniz. İkili ilişkiler, aşk, evlilik konusunda ilk 6 ay en şanslı burç KOVA olacak. Yılbaşı itibariyle (3 Ocak- 11 Şubat arası) Merkür'ün burcunuzda geri hareketi kendinize ilgili geçmişte arzu ettiğiniz ancak fırsat bulamadığınız değişiklikler için fırsat bulmanızı sağlayacak. İkili ilişkilerde iletişimde aksaklıklar çıkabilir ancak üzülmeyin bundan sonrası daha rahat olacak. 

3-4 Mart tarihlerinde eşinizle birlikte romantik bir kaçamak yapabilirsiniz. Aşk için yıldızlı bir gün olacak. 17 Mart günü zihninizin, algılarınızın adeta açıldığını hissedebilir; ufak bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Nisan ayı adeta gönlünüzde bahar rüzgârlarını ve güneşini hissettirecek cinsten romantik ve tatlı geçecek. Eğitim, seyahatler, aşk, romantizm hepsi mevcut. 

19 Mayıs -11 Haziran arasında gerçekleşecek olan Merkür geri hareketi sevdiğinizle aranızdaki iletişimi düzeltmeniz için bir fırsat olacak. Yazma merakınız var ise yaratıcılığınızı kullanarak ortaya güzel eserler çıkarabilirsiniz ancak bunu işe dönüştürmek için güzel bir zaman olmayabilir. Karşınızdakileri yaratıcılığınız ve zekânızla büyüleyebileceğiniz bir yıl olacak. 

1 Temmuz yıllar sonra "ne gündü!" Diyerek hatırlayacağınız bir gün olabilir! Aşk, sevgi, bağlılık, eğlence hepsi var. Ancak hepsinden önemlisi ilişkide geleceğe yönelik söz vermek var. Sevgili Bekar KOVAlar, Temmuz sıcak ve çok sıcak başlıyor. 25 Temmuz-6 Eylül arasında Venüs'ün geri hareketi ile olayların yavaşlaması sizi şaşırtmasın; ümidinizi kaybetmeden yola devam. 6 Ağustos bu geri harekete rağmen aşk dolu geçebilir ya da yeni iş bağlantıları kurmanıza fırsat tanıyabilir. 

Ağustos başı itibariyle şans gezegeni ilişkiler yerine artık sizi gelir dışı kaynaklarınız konusunda destekliyor olacak. Yani 17 Eylül- 9 Ekim dönemini atlattıktan sonra işinizle ilgili finansal yatırım bulmakta zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Yılın son 3 ayında ilişkilerde tutku, mistik ve spiritüel çalışmalar, ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili konular hayatınızda daha fazla yer kaplayacak. 

26 Ekim, 29 Ekim-1 Kasım tarihlerini özellikle aşk açısından not etmenizde fayda var. Kasım ayında bazı maddi dalgalanmalar ya da fazlasıyla olumlu düşünmenizin sonucu yanılgılar söz konusu olabilir. Arkadaşlarınıza para ödünç vermek ya da sosyal bir organizasyona kefil olmak iyi bir fikir olmayabilir. 

Yıl sonuna doğru gelirken, özellikle Aralık ayının ilk haftasında, kısa seyahatlerde kazalara karşı dikkatli olmalı- macerası ruhunuzu biraz olsun bastırmalısınız.

Şanslı, özgür ve sosyal bir yıl geçirmeniz dileğiyle..


Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul


*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova