10 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
İşiniz ile ilgili detaylı ve dedike çalışmalarınız ile üstlerinizin ya da kariyerinizi ilgilendiren otorite figürlerinin dikkatini çekebilir, onayını alabilirsiniz. İşinizle ilgili katılacağınız organizasyonklarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. 

Boğa:
Bu sabah yaratıcı fikirleri danıştığınız, akademik konularda otorite figürü birinin desteğini alabilirsiniz. Kariyer ilişkileriniz açısında da güzel gelişmeler kaydedebileceğiniz bugünde akşam saatlerini keyifli programlara ayırabilirsiniz. 

İkizler:
Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz işlerde gelir dışı kaynkaları yöneten ya da ortak gelirlerinizin söz konusu olduğu bir aile bireyinden destek alacaksınız. Eşiniz ya da babanız da bu konuda size destek olacak. İşlerinizi akşama bırakmayın.

Yengeç:
Yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinizle ortaklıkla ilgili bir sözleşme üzerinde çalışabilir ; destekleriniz ya da onaylarını alabilirsiniz. İkili ilişkiler açısından keyifli bugünde işinizle ilgil organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Aslan: 
Finansal konularda yaptığınız detaylı ve titiz çalışmalar sayesinde iş yerinizden bir otorite figürünün dikkatini çekebilir; onayını alabilirsiniz. Maddi konularda ilişkilerinizi kullanabileceğiniz bu günde toplantı yapmak faydalı olabilir.

Başak:
Kendinizi duygusal ve yaratıcı hissedeceğiniz bugünde hobilerinizi işe çevirmek için sevdiğinizin ve otorite figürlerinin onayını alabilirsiniz. Çocuklarınızla da ilişkileriniz size ayrı bir keyif verecek. Bugünün keyfini çıkarmalısınız.

Terazi:
Kendi zihninizde ya da yalnız projelendirdiğiniz işleri ailenizle paylaşmanız faydalı olabilir. Yaşça büyük bir akrabanızın desteğini ve onayını alabilirsiniz. Emlak işleri ile ilgili ön araştırma yapmak için de uygun bir gün olabilir.

Akrep:
Sosyal organizasyonlarda seminer, eğitim, kısa seyahatler için önemli kişilerin desteğini alabileceğiniz çalışmaların içinde olabilirsiniz. Titizliğiniz dikkat çekecek. Yeni bağlantılar ve ilişkiler kurabilir; keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili profesyonel yaklaşımınız, organize tavırlarınız, düzenli çalışmalarınız  maddi anlamda güçlü kişilerden destek almanızı sağlayacak. Bu durum yeni bir ürünün satışı ile kazanacağınız paranın da göstergesi olabilir.

Oğlak:
Akademik hayatınızda yaptığınız detaylı çalışmalar şimdi hayatınızı yeniden kurmanıza ve yapılandırmanıza yardımcı oluyor. İdealleriniz doğrultusunda hesapladığınız adımları atabilmek için güçlü birinden destek alabilirsiniz.

Kova:
Yaptığınız finansal çalışmalar ile adını gizlemek isteyen önemli birinilgisini çekebilir; yatırım için destek aradığınız bir girişiminize ortak bulabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızın bu vesileyle güçlenmesi ve rahatlamanız söz konusu olabilir.

Balık:
İkili ilişkilerinizde ince detaylarda düşünüyorsunuz. Yalızsanız sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yeni ilişkiler, yeni bağlantılar kurabilmek için dışarı çıkmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem