11 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Sabah saatlerini işiniz ile ya da günlük işleriniz ile ilgili yapılması gerekenleri hallederek geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ortaklıklar ya da uluslararası bir eğitim ile ilgili somut adım atabilirsiniz.

Boğa:
Bu sabahı çocuklarınızla ya da hobilerinizle keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Günün ikinci yarısında işiniz ile ilgili finansal bir konuda yetkili bir kişiden destek alabileceğiniz bir gün olacak.

İkizler:
Eviniz ile iligli halletmek istediğiniz konuları ele almanıziçin güzel bir sabah olacak. Öğleden itibaren ikili ilişkilerde keyif ve somut sözler, adımlar ön planda. Ortaklık, evlilik vb konuşulabilir. 

Yengeç:
Sabah işiniz ile ilgili yazılı, sözlü yapmanız gereken görüşmeleri halledebilirsiniz. Öğleden sonra ailenizle keyifli vakit geçirebilir;  günlük rutininiz ile ilgili değişiklikler için somut adım atabilirsiniz.

Aslan:
Yılbaşı sonrası hesaplarınız kontrol etmek ve maddi durumunuzu gözden geçirmek için güzel bir sabah olacak. Sonrasında kısa bir seyahate çıkabilir; sevdiğinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Başak:
Sabah saatlerinde kendinizle ilgili yapmak istediğiniz işleri halledebilirsiniz. Günün ikinci yarısında ailenizle alışverişe çıkabilir ya da emlak işleri ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

Terazi:
Kendinize vakit ayırarak yoga, meditasyon vb yapabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden sonra sosyal ilişkiler açısından aktif geçecek. Sevdiğinizin onayını ve desteğini hissedeceksiniz.

Akrep:
Sabah saatlerini arkadaşlarınızla belirli bir amaç olmadan keyif yaparak geçirmek rahatlatabilir. Günün ikinci yarısında kendinizi şımartmak için masaj vb ile rahatlamak isteyebilirsiniz.

Yay:
Bu sabah kariyeriniz ile iligli yapılması gereken işleri ele alarak güne başlayabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarla keyifli vakit geçirebilir; tanışacağınız yeni kişilerle fikir birliği yapılabilir.

Oğlak:
Akademik alanda yapmanız gerekn ödevler, projeler var ise sabah onlara eğilmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra üzerinde çalıştığınız bir projeye yoğunlaşacaksınız.

Kova:
Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda sabah saatlerinde planlamalarınızı yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek uzun seyahatler planlamak için harika bir öğleden sonra.

Balık:
Eşinizle duygularınızı paylaşabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren tanışabileceğiniz yeni kişiler ile kariyeriniz için ihtiyacınız olan finansal destek konusunda somut adım atabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova