12 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Bugünden 20 Şubat'a kadar olan dönemde enerjinizi ve motivasyonunuzu kendinize, kendi projelerinize yönlendirebilirsiniz. Önemli olan fiziksel yorgunluğunuzun sizi ele geçirmesine izin vermemeniz.

Boğa:
Dünya barışı, hoşgörü, birlik ve insanlık adına yürütülen sosyal organizasyonlarda yer alabileceğiniz bir döneme giriyoruz. İnançlarınız doğrultusunda 20 Şubat'a kadar bu konularda motivasyonunuz yüksek olacak. 

İkizler:
Girişimci ruhunuzu harekete geçirin! 20 Şubat'a kadar kariyeriniz ve toplumdaki şöhretiniz için motive ve inançlarınız doğrultusunda hareket edebilecek enerjiye sahip olacaksınız. Üstlerinizi etkileyeceksiniz.

Yengeç:
Şubat 20'sine kadar uzak seyahatler, mistik eğitimler ya da uluslararası akademik çalışmalar çekici gelebilir. Zihninizin aktif olacağı bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Hukuki konularda sizin için  adalet ön planda olacak. 

Aslan:
Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili farkında olduğunuz ya da olmadığınız giderler ortaya çıkabilir. Bugünden 20 Şubat' kadar olan dönemi açıklarınızı kapatmak ve dengeye getirmek için kullanın.

Başak:
İlişkinizde ve ortağınızla aranızda çözümlenmemiş problemler ortaya çıkabilir. 20 Şubat'a kadar bu problemleri çözümlemek ve hoşgörü ile yaklaşmak isteyebilirsiniz. Fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.

Terazi:
Şubat 20'sine kadar kendinizi işinize verebilirsiniz. İş yerinizde birlikte çalıştığınız kişilere karşı hoşgörülü ve empati ile yaklaşımınız sizin aşırı yoğun ve stresli olmanıza sebep olabilir. Enerjinizi dengeli harcayın.

Akrep:
Sanatsal yaratıcılığınızın yükseleceği bir dönem başlıyor. Şubat 20'sine kadar bu dönemde üretken olacaksınız. Romantizm, hayattan keyif alma, çocuklarınıza karşı fedakarlıklar da cabası olacak.

Yay:
Evinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için elinizi çabuk tutun; 20 Şubat'a kadar işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde gerginliklere ve su basmasına karşı dikkatli olmalısınız.
Oğlak: 
Deniz kıyısına yapacağınız kısa bir seyahat sizi rahatlatabilir. Şubat 20'ye kadar ruhsal eğitimler, seminerler, kardeşlerinize karşı fedakarlık göstereceğiniz darvanışlarda bulunabilirsiniz. 
Kova:
Daha fazla para kazanmak için Şubat'ın 20'sine kadar kendinizi daha motive hissedeceksiniz. Gelir ve giderlerinizdeki belirsizlikler zorlayabilir. Yardım kuruluşlarına ve insancıl projelere maddi yardımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. 
Balık:
Uzun süredir beklediğiniz bir dönem başlıyor. Şubat'ın 20'sine kadar kendinizi enerjik, motive ve daha cesur hissedeceksiniz. Kariyeriniz, ikili ilişkilerinizde daha atak ve girişimci davranabilme yetisini iyi değerlendirmelisiniz.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem