13 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Bugün sosyal organizasyonlarda beklenmedik, sürpriz bağlantılar kurabilirsiniz. Ekip çalışmalarında parlak zekanız ve farklı fikirlerinizle etrafınızdakileri büyüleyeceksiniz.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili sunum, proje onayı vb söz konusu ise bugün yapmanız faydalı olur. Zekanız, farklı düşünme ve insanları etkileme yetenekleriniz üst seviyede olacak. Tatlı dilinizle ikna daha kolay.

İkizler:
Sizinle aynı görüşü, felsefeyi benimsemiş kişileri farklı bakış açınızda etkileyeceksiniz. Sıra dışı sosyal organizasyon ya da ekiplerde yer almanız ya da kişilerle tanışmanız söz konusu olabilir.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ile yeni bir yatırımcı ya da danışman ile birlikte Çalışmaya başlayabilirsiniz. Bugün tanışacağınız maddi kaynakları elinde tutan biri kariyerinizde fark yaratabilir.

Aslan:
Uzak bir seyahatte ya da uluslararası biri ile beklenmedik, sürpriz bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Daha özgürlükçü, sıra dışı bu ilişkide hem zihinsel hem de duygusal olarak tatmin bulabileceksiniz.

Başak:
Işiniz ile ilgili yapacağınız toplantılar, görüşmeler sonucunda beklenmedik gelir kaynakları bulabilirsiniz. Tanışacağınız yeni kişilerle finansal ve fikirsel boyutta farklı bir ilişki kuracaksınız.

Terazi:
Eşinizin beklenmedik bir sürprizi ile aşk hayatınız canlanabilir. Hayatın tadını çıkaracağınız; birlikte yapacağınız romantik bir program ilişkinize sıra dışı bir tad katabilir. Bebek haberi de alabilirsiniz.

Akrep:
Kendi sağlığınız için yapacağınız cesur bir diyet ya da spor programı rahat ve güzel hissetmenizi sağlayabilir; aile içinde büyük sükse yapabilirsiniz. Aile içi ilişkilerinize de 
Iyi gelecek bu değişime hazır mısınız?

Yay:
Beklemediğiniz birinden alacağınız bir mesaj ile aşk hayatınız canlanabilir. Katılacağınız sosyal bir organizasyonda yeni kişilerle tanışabilir; sürpriz bağlantılar yakalayabilirsiniz. Adrenalin dolu bir gün!

Oğlak:
Eviniz için yapacağınız bir alışveriş ile sıra dışı bir hava yaratabilirsiniz. Yeni bir ev düşünüyorsanız yapacağınız bağlantılar ile sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Ailenizi şaşırtabilirsiniz.

Kova:
Insanları zekanızla etkileyerek beklenmedik sonuçlar alabileceğiniz bir gün olacak. Sürpriz anlaşmalar söz konusu olabilir. Çıkacağınız ani bir kısa seyahatte aşık olabilirsiniz.

Balık:
Yaratıcılığınızı para kazanmanın bir yolu olarak ortaya koymanın beklenmedik bir yolu ortaya çıkabilir. Belki sanatınız, yazılarınız belki de siz keşfedileceksiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova