14 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Güne sezgilerinizi kullanarak finansal konularda daha atak ve cesur başlıyorsunuz. İlham gücünüzün  yüksek olacağı öğle saatlerinde sanatsal çalışmalar için kullanabilirsiniz.

Boğa:
İkili ilişkilerde motive ve atak davranacağınız bir sabah olabilir. Öğle saatlerinde hayır ve yardım kuruluşları için çalışmalarda bulabilirsiniz. Eşinizle
Kariyer odaklı tartışmalardan kaçının.

İkizler:
İşinizde sezgilerinizi kullanarak motive ve atak atak davranacağınız bir sabah olacak. Öğleye doğru yaratıcılık ve ilham gerektirenİşlere yoğunlaşmanız daha faydalı olacaktır.

Yengeç:
Güçlü Sezgileriniz daha faydalanarak hukuki yada akademik konularda daha cesur davranabilirsiniz. uluslararası projelerde yaratıcı Çözümler getirebileceğiniz bir gün olacak.

Aslan:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında vereceğiniz kararlar daha iç güdüsel daha cesurca olabilir. Akşam saatlerinde eşinizle duygu ve fikir çatışmalarından sakınmalısınız.

Başak:
Bir ortaklık konusunda sezgilerinize güvenerek daha motive daha cesur olabilirsiniz. Öğle saatlerinde eşinizle deniz kıyısına bir kaçamak ilişkinizde romantizminizi artırabilir.

Terazi:
Maddi konulardaki sezgilerinize güvenerek işinizde daha cesur girişimlere imza atabilirsiniz. İlham ve yaratıcılık gerektiren işlerinizi öğle saatlerine bırakmak faydalı olabilir.

Akrep:
Sezgileriniz ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendinizi hobilerinize adayabilirsiniz. Sabah saatlerinde sportif aktiviteler ile kendinizi enerjik ve motive hissedeceksiniz.

Yay:
Bugün kendinize vakit ayırmanız faydalı olabilir. Sabah saatlerinde eviniz ile ilgili işler için motive ve enerjik olacaksınız. Akşama doğru iletişimde dikkatli olmakta fayda var.

Oğlak:
Sosyal insancıl aktivitelere organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla çıkacağınız kısa bir seyahat size ilham verebilir.

Kova:
Sabah saatlerinde kariyerinizi ile ilgili maddi konularda enerjik ve cesur davranacaksınız. İlham gücünüzün yüksek olacağı öğle saatlerinde yaratıcı projelere ayırmalısınız.

Balık:
Cesur ve yaratıcı olacağınız bugünde farklı felsefeler ve inançlar ilginizi çekebilir. Günün ilk yarısını sportif aktivitelere; geri kalanını ilham gerektiren işlere ayırmanız faydalı olacaktır..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova