14 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Güne sezgilerinizi kullanarak finansal konularda daha atak ve cesur başlıyorsunuz. İlham gücünüzün  yüksek olacağı öğle saatlerinde sanatsal çalışmalar için kullanabilirsiniz.

Boğa:
İkili ilişkilerde motive ve atak davranacağınız bir sabah olabilir. Öğle saatlerinde hayır ve yardım kuruluşları için çalışmalarda bulabilirsiniz. Eşinizle
Kariyer odaklı tartışmalardan kaçının.

İkizler:
İşinizde sezgilerinizi kullanarak motive ve atak atak davranacağınız bir sabah olacak. Öğleye doğru yaratıcılık ve ilham gerektirenİşlere yoğunlaşmanız daha faydalı olacaktır.

Yengeç:
Güçlü Sezgileriniz daha faydalanarak hukuki yada akademik konularda daha cesur davranabilirsiniz. uluslararası projelerde yaratıcı Çözümler getirebileceğiniz bir gün olacak.

Aslan:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında vereceğiniz kararlar daha iç güdüsel daha cesurca olabilir. Akşam saatlerinde eşinizle duygu ve fikir çatışmalarından sakınmalısınız.

Başak:
Bir ortaklık konusunda sezgilerinize güvenerek daha motive daha cesur olabilirsiniz. Öğle saatlerinde eşinizle deniz kıyısına bir kaçamak ilişkinizde romantizminizi artırabilir.

Terazi:
Maddi konulardaki sezgilerinize güvenerek işinizde daha cesur girişimlere imza atabilirsiniz. İlham ve yaratıcılık gerektiren işlerinizi öğle saatlerine bırakmak faydalı olabilir.

Akrep:
Sezgileriniz ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendinizi hobilerinize adayabilirsiniz. Sabah saatlerinde sportif aktiviteler ile kendinizi enerjik ve motive hissedeceksiniz.

Yay:
Bugün kendinize vakit ayırmanız faydalı olabilir. Sabah saatlerinde eviniz ile ilgili işler için motive ve enerjik olacaksınız. Akşama doğru iletişimde dikkatli olmakta fayda var.

Oğlak:
Sosyal insancıl aktivitelere organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla çıkacağınız kısa bir seyahat size ilham verebilir.

Kova:
Sabah saatlerinde kariyerinizi ile ilgili maddi konularda enerjik ve cesur davranacaksınız. İlham gücünüzün yüksek olacağı öğle saatlerinde yaratıcı projelere ayırmalısınız.

Balık:
Cesur ve yaratıcı olacağınız bugünde farklı felsefeler ve inançlar ilginizi çekebilir. Günün ilk yarısını sportif aktivitelere; geri kalanını ilham gerektiren işlere ayırmanız faydalı olacaktır..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!