15 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Üzerinde çalıştığınız bir proje ile ilgili hukuki ya da akademik kurallar sebebiyle sorumluluğunuzun arttığını veya kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Sabah ilişkilerde gerginliklere dikkat.

Boğa:
Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili ikili ilişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevlerde maddi kısıtlar ya da sorumluluklar baskın olabilir.

İkizler:
İş yerinizde bu sabah idealleriniz konusunda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde başladığınız bir projeye ilişkinizdeki sorumluluklarınızın kısıtladığını düşünebilirsiniz.

Yengeç:
Yeni bir finansal risk almak konusunda gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili birinin onayını almakta sabah saatlerinde zorlanabilirsiniz. İşinizin gerekleri ile idealleriniz arasında kalabilirsiniz.

Aslan:
Sabah saatlerinde eşiniz ve ailenizle  ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızla düşündüğünüz girişime çocuklarla ilgili sorumluluklarınızın engel olduğunu düşünebilirsiniz.

Başak:
İş yerinizde çalışanlarla iletişime dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. Aileniz ve eviniz ile ilgili sorumluluklarınızın ortaklıkla ilgili aksiyonlarınıza kısıtlama getirdiğini hissedebilirsiniz.

Terazi:
Maddi konularda sevdiğinizle tartışmalardan kaçınmanız gereken bir sabah. İş yerinizde stresli bir pozisyon için sözleşme veya anlaşma imzalamak durumunda kalabilirsiniz.

Akrep:
Sabah saatlerinde aile içi ilişkilerde dikkatli olmanızda fayda var. Hobiler yada size keyif veren aktiviteler için girişimlerinizde maddi kısıtlarla ya da sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz.

Yay:
Yazılı ve sözlü iletişimde gerginlikten kaçınmanız gereken bir sabah. Kişisel sorumluluklarınız ve ailenizin istekleriyle ilgili çatışmalar yaşayabilir; kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

Oğlak:
Gün boyunca kısa seyahatlerde kazalara ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sabah ilişkilerinizde maddi konularla ilgili zorlantılar yaşanabilir. Aldığınız sorumluluklara dikkat edin.

Kova:
Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili ilişkilerinizde dikkatli olmakta fayda var. Sosyal organizasyonlarda alacağınız yeni sorumluluklar gelirlerinizde kısıtlamalar getirebilir.

Balık:
Hızla harekete geçmek istediğinizi ancak kariyeriniz ile ilgili sorumlulukların sizi durdurduğunu hissedebilirsiniz. Sakin ve geleceğe yönelik somut adımlarla hareket etmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem