16 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Günün ilk saatlerinde kariyerinizde finansal konularda destek bulabileceksiniz. İnançlarınız ve hedefleriniz ile ilgili zihninizde karmaşalar yaşayabileceğiniz bir gün olacak.

Boğa:
İnançlarınız doğrultusunda eşinizin desteğini alarak güne başlayacaksınız. Ortak gelir ya da kaynaklarınız ile yardım kuruluşlarına girişim isteklerinizde kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. 

İkizler:
Güne başlarken işiniz ile ortak gelirlerinize katkıda bulunduğunuzu hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili hedeflediğiniz girişimlerinizde ilişkinizin getirdiği sorumluluklar sizi frenleyebilir.

Yengeç:
Eşinizle hem sevgi hem saygı ile birbirinize destek olarak güne başlayabilirsiniz. İş yerinizde günlük rutininiz uluslararası ya da akademik alanda planlarınızı sınırlandırabilir.

Aslan:
Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz işleri hallederek güne başlayabilirsiniz. Çocuklarınız ya da yaratıcı projeleriniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle girişimlerinizde kısıtlanabilirsiniz.

Başak:
Günün ilk saatlerinde sevdiğinizle kısa bir seyahate çıkabilir ve romantik vakit geçirebilirsiniz. Ailevi sorumluluklarınız sebebiyle eşinizle gergin bir gün geçirebilirsiniz. 

Terazi:
Maddi konularda aileniz tarafından desteklendiğinizi hissederek güne başlıyorsunuz. İşte vermiş olduğunuz sözler, yazılı sorumluluklarınız sizi düşünsel anlamda kısıtlanmış hissettirebilir. 

Akrep:
Günün ilk saatlerinde kendinizi güçlü ve rahat hissedeceksiniz. Yaratıcı projeleriniz, sanatsal çalışmalarınız için hedefleriniz konusunda maddi sorumluluklarınız engel oluşturabilir.

Yay:
Maddi konularda olumlu bir haberle güne başlayabilirsiniz. Evinizde ya da emlak işleri ile ilgili yapmayı planladığınız girişimlerde sorumluluklar ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak:
Arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir programla güne başlayabilirsiniz. Planladığınız anlaşma ve sözleşmeler ile ilgili sebebini çözemediğiniz engeller ya da kısıtlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili olumlu bir haber ile güne başlayabilirsiniz. Maddi konularda planlarınıza sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler ya da otorite figürlerinin kısıtladığını düşünebilirsiniz.

Balık:
Kafanızın karışık olduğunu hissedebilirsiniz. Tam kendinizi göstermek isterken karşılaştığınız bu karmaşık durum sizi zorlayabilir. Engeller ve sınırlar içinizde olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova