19 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik değişikliklere karşı duygusal çalkantılar hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde arkadaşlarınızla hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Aşırı yeme içmeye dikkat etmelisiniz.

Boğa:
Hukuki ya da uluslararası konularda ani gelişmeler duygusal olarak zorlayabilir. Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız bir organizasyonda önemli bir kişi ile yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ailenizin desteği de şansınızı arttırıyor.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili duygusal anlamda tribülanslı bir gün geçirebilirsiniz. Medya iletişimi ile ilgili bir girişim için bugün doğru bir gün olabilir. Önemli toplantı, görüşme, yazışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ilişkinizde duygusal gelgitler yaratabilir. Gelir dışı kaynaklarınızı efektif kullanarak gelirlerinizi arttırabileceğiniz bir gün olacak. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Aslan:
Günlük düzeniniz ile ilgili yapmanız gereken değişiklikler duygusal tribülans yaratabilir. İkili ilişkiler konusunda şanslı olacağınız bugünde ortaklık ile ilgili önemli biri ile tanışabilir ya da evlilik kararı alabilirsiniz.

Başak:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünlerde hobinizi işe çevirmek için uğraşıyor olabilirsiniz. Romantik ilişkinizde gelgitler yaşanabilir. İşiniz ile ilgili önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Terazi:
Bekarsanız sosyal organizasyonlara katılmanız size yeni birileri ile tanışma ve aşk fırsatı sunabilir. Aile içi ilişkilerde gerginlikler duygusal anlamda yorucu olabilir. Eşiniz beklenmedik tepkiler verebilir.

Akrep:
Günlük düzeninizde ani değişiklikler kardeşleriniz ile aranızda gerginlik yaratabilir. Kariyerinizde yaşamakta olduğunuz gelişmeler ile evinizde de değişiklikler yapmanın tam zamanı olabilir.

Yay:
Çocuklarınız ya da maddi riskleriniz ile ilgili beklenmedik değişiklikler kendinizi güvende hissetmemenize sebep olabilir.Uluslararası işler, seyahatler ve idealleriniz konusunda gelişim zamanı olacak. 

Oğlak:
Bugün kendinizi duygusal anlamda yorgun hissedebilirsiniz. Aileniz ile ortak gelirler konusunda şansınız gelirleriniz konusunda daha girişimci olmanıza olanak sağlayabilir. Kendinizi maddi açıdan güvende hissediyorsunuz.

Kova:
İkili ilişkiler konusunda şanslı olacağınız bugünde yeni ve önemli bağlantılar kurabilir; ortaklık vb düşünceniz var ise etkileyici olabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz var ise evlilik konusunda yeni bir adım atabilirsiniz. 

Balık:
Kendinizi yoğun bir stres altında hissetseniz de sağlığınız açısından olumlu bir dönemdesiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İşiniz ile ilgili yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.  

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova