2 Ocak 2015 Günlük Astroloji Yorumları

Koç:

Duygusal anlamda karışık hissedebileceğiniz bir sabah olabilir. İletişim açısından oldukça yoğun geçecek bir gün. Akşam saatlerinde sürpriz bir haber ya da kısa bir seyahat söz konusu olabilir. 

Boğa:

Finansal konularda alacağınız haberler karşısında karışık duygular hissedebilirsiniz. Yine de maddi haberler alacağınız için olumlu bir gün olacak. Akşam beklenmedik sürprizlere açık olun.

İkizler:

Kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler sabah saatlerinde duygusal iniş çıkışlar yaşamanıza sebep olabilir. Akşam saatlerine doğru arkadaşlarınız ile sıra dışı bir programdan keyif alabilirsiniz.

Yengeç:

Sabah kendinizi duygusal hissedebilir; iniş çıkışlardan hoşlanmayabilirsiniz. Gün genelinde zihninizde oluşturacağınız planlar sizi oyalayacak. Kariyeriniz ile ilgili bir sürpriz akşam mutlu edebilir. 

Aslan:

Sosyal organizasyonlarda duygusal, maddi ve bilgi paylaşımları konusunda kafanız karışabilir; çevreniz ile ilgili duygularınız değişkenlik gösterebilir. Akşam sıra dışı bir sohbette aydınlanabilirsiniz.

Başak:

Ortaklı bir işte yer alıyorsanız sabah saatlerinde ortağınız ile ilgili duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Gün sonuna doğru gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili alacağınız sürpriz bir haber mutlu edebilir.

Terazi:

İşiniz ile ilgili hukuki bir konu ya da uluslararası bir konuda karışıklık konusunda ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizin sürprizi ile uzak bir seyahate çıkabilirsiniz.

Akrep:

Aldığınız risklerin belirsizliği sebebiyle gelir dışı kaynaklarınız konusunda karışı duygularla güne başlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde iş yerinizden gelen sürpriz bir maddi haber mutlu edecek.

Yay:

Eviniz ve ailenizle ilgili belirsizlik ve karışıklıklar ikili ilişkileriniz hakkında duygusal gel gitler yaşamanıza sebep olabilir. Sevdiğinizin bir sürprizi ile akşamınıza renk gelecek.

Oğlak:

İşiniz ile ilgili görüşmeler, Toplantılar, sözleşmelerdeki belirsizlikler sabah saatlerinde duygusal iniş çıkışlar yaşamanıza sebep olabilir. Akşama doğru ailenizin sürprizi keyif verecek.

Kova:

Maddi risklerinizdeki belirsizlikler ilişkiniz ve Çocuklarınız ile ilgili konularda duygusal gelgitler yaşamanıza sebep olabilir. Yakın akrabalarınızın bir sürprizi keyfinizi yerine getirecek.

Balık:

Aileniz ve evinizle ilgili fedakarlığınız ve duygusal vericiliğiniz konusunda sabah belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Akşama doğru alacağınız beklenmedik maddi bir haber sizi mutlu edecek. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova