21 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Yeni ay ile birlikte daha fazla sosyalleşme; orijinal fikirlerinizi hayata geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. 11 Şubat'a kadar önemli sözler vermeden, eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmak; kendinizi ekipler içinde ve özgün fikirlerinizle göstermek isteyebilirsiniz. 11 Şubat'a kadar yeni bir atılımda bulunmamaya çalışmanız faydalı olacaktır.

İkizler:
Yeni eğitimler, felsefeler, inançlar ile ilgili entellektüel konular ilginizi çekebilir. Yeni bir akademik programa dahil olmak yerine 11 Şubat' a kadar daha önceden planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Yengeç:
Miras, kredi, sigorta gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konuları gözden geçirme zamanı. 11 Şubat'a kadar ortak gelirler ile ilgili konuşulmamış konuların üzerinden geçmeniz faydalı olabilir.

Aslan:
İkili ilişkilerinizde yeni bir başlangıç yapma ve özgürleşme isteğiniz yüksek ancak kararlarınızı alırken dikkatli olmalısınız. 11 Şubat'a kadar ortaklık ve özel ilişkilerinizde kararlarınızı gözden geçirmelisiniz. 

Başak:
Sağlığınız, günlük rutininiz ve iş yeriniz ile ilgili mevcut durumu gözden geçirmelisiniz. 11 Şubat' a kadar yeni bir girişimde bulunmak yerine tahlillerinizi yaptırabilir; günlük düzeninizi reorganize edebilirsiniz.

Terazi:
Yaratıcı projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Sahnede olmak yerine 11 Şubat'a kadar aklınıza gelenleri yazmak; ilham gücünüzü içselleştirmelisiniz. Çocuk yapma kararınızı gözden geçirebilirsiniz.

Akrep:
Ev alma, ev satma ya da eviniz ile ilgili bir değişiklik arzusu içinde olabilirsiniz. 11 Şubat' a kadar bu kararlarınızı gözden geçirmeli ve değerlendirmelisiniz. Pişmanlık olmaması için iyi düşünün.

Yay:
Önemli sözleşme ve anlaşmalara imza atmak için 11 Şubat'a kadar beklemelisiniz. Daha önceden düşündüğünüz kısa seyahatler ve eğitimler gündeme gelebilir. İletişimde aksaklıklar olabilir.

Oğlak:
Gelirlerinizle yeni bir girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak 11 Şubat' a kadar finansal durumunuzu gözden geçirip geçmişten kalan alacak vereceklerinizi kontrol etmeniz daha faydalı olacaktır.

Kova:
Fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak ve onları ikna etmek isteyebilirsiniz. 11 Şubat'a kadar hem bu isteğiniz hem de anlaşılamadığınızı düşündüğünüz bir dönem yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi gözden geçirin.

Balık:
Hayal gücünüzün ve rüyalarınızın hareketli olacağı bir dönem başlıyor. 11 Şubat' a kadar okumak, yazmak, fikirlerinizi değerlendirmek için iyi bir dönem olacak. Ruhunuzu dinlemelisiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova