23 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Hafta başına kadar sosyal çevreniz içerisinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Akademik ya da uluslararası bir konuda alacağınız danışmanlık ya da onay ile somut adımlar atabileceksiniz.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar almak ve geleceğe yönelik planları Konuşmak için güzel bir gün olacak. Uluslararası ya da hukuki konularda somut adımlar atabilir; ideallerinize yaklaşabilirsiniz.

İkizler:
Sosyal çevrenizden biri ile özel ya da iş anlamında geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Eğer bir ortaklığınız ya da ilişkiniz var ise birbirinizi toplum içinde destekleyeceksiniz.

Yengeç:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda daha hassas davranmanız gereken bugünlerde işinizde otorite figürü biri Tarafından destekleneceksiniz. Aldığınız sorumlulukların geri Dönüşü onaylanabilir.

Aslan:
İkili ilişkilerde geleceğe yönelik Konuşmalar ve sorumluluklar söz konusu olabilir. Bekarsanız evlilik, çocuk düşünüyorsanız yeni bir karar düşünülebilir. Yaratıcı bir Ortaklık olabilir.

Başak:
Günlük yaşantınızda Değişiklikler yapmak için eviniz ve aile yaşantınızda sorumluluklar alarak somut adımlar atabilirsiniz. Eviniz ile ilgili de değişiklik yapmayı Gündeme alabilirsiniz.

Terazi:
Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için gerekli sorumlulukları almaya hazır hissedebilirsiniz. Turizm ve gençlere yönelik çalışmalarınız için sözleşme ve anlaşma imzalama söz konusu olabilir.

Akrep:
Maddi konularda aile büyüklerinin desteğini almak içinizi rahatlatacak. Eviniz yada emlak işleriniz ile ilgili geleceğe yönelik finansal Somut adımlar atabilirsiniz.

Yay:
Sorumluluklarınız çerçevesinde sözleşme anlaşmaların yeniden üzerinden geçmek sözkonusu olabilir. Kişisel hedefleriniz için kısa seyahatler yapabilirsiniz. 

Oğlak:
Finansal durumunuzu gözden geçirmek ve farklı bir strateji belirlemek için konusunda güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz. Alacağınız danışmanlık vizyonunuzu açabilir.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız ya da alacağınız sorumluluklar çevrenizdeki gücünüzü arttırabilir. Yeni bağlantılar kurabileceğimiz bir gün geçirmeniz faydalı olacaktır.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız yeri sorumluluklar üzerinde yanlız çalışmanızı gerektiren projeler getirebilir. Sizi destekleyen otorite figürleri olması sizi mutlu edecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova