24 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Güne daha enerjik ve aktif başlayabilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda eğitim, hukuk vb konularda somut adımlar atmayı arzu edebilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Boğa:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda geleceğe yönelik somut adımlar atmak isteyeceğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili projelerde kendi başınıza çalışmak sizi mutlu edebilir.

İkizler:
Arkadaşlarınızla birlikte sportif aktivitelere katılabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda somut adımlar atma arzunuz oldukça yüksek. Farklı kültürler ve felsefeler ile ilgili otorite figürleri ilginizi çekebilir.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda girişken ve enerjik olacağınız bir gün olacak. Günlük rutininiz ve iş yeriniz ile ilgili somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda güçlü birinin desteğini alabilirsiniz.

Aslan:
İdealleriniz, hayat felsefeniz doğrultusunda harekete geçmek isteyeceğiniz enerjik bir gün olacak. Yaratıcılığınızı somut projelere dönüştürürken eşinizin ya da ortağınızın desteği rahatlatabilir. 

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınız ile evinizde somut değişiklikler gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile rahat ilerleyebilirsiniz.  

Terazi:
Yeni ortaklıklar ve ilişkilerde geleceğe yönelik somut adımlar atmak için enerjik ve cesaretli olacağınız bir gün sizi bekliyor. Hayatın tadını çıkarırken farklılığınızı ve yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Akrep:
İşiniz ile ilgili yapmak istediğiniz girişimler için maddi konularda somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Aile büyüklerinden evinizle ilgili özgürleşme isteğinize destek sevindirecek.

Yay:
Güne sportif aktivitelerle başlayabilirsiniz. Hobinizi işe çevirmek için gerekli Sorumluluğu alarak geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Önemli bir kişi de size destek olabilir.

Oğlak:
Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz Değişiklikler için koşturmaca içinde geçen bir gün olabilir. Aile büyüklerinden birinin size karşı sıra dışı finansal desteği mutlu edecek.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda alacağınız görev ve sorumluluklar ile kısa seyahatlere çıkma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitimler ve seminerler yolu ile kendinizi ortaya koyabileceksiniz.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda geleceğe yönelik somut adımlar atma konusunda daha cesur ve atak davranabileceğiniz bir gün olacak. Bir aile büyüğünüzün desteği rahatlatabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem