25 Ocak Astrolojik Gündemi

Koç:
Kendinizi sportif ve aktif hissedeceğiniz bir gün olacak. Öğle saatlerinde kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sonrasında arkadaşlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.

Boğa:
Evde kendi işlerinizle uğraşmak ve fikir çalışmaları yapmak için güzel bir gün olabilir. Seyahatlerde beklenmedik kaza ve aksaklıklara dikkat. İş ile ilgili sözlü ve yazılı iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir.

İkizler:
Arkadaşlarınızla sürprizlerle dolu aktif bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda beklenmedik olaylar zorluk çıkarabilir. Sosyal medyada iletişiminize dikkat etmeniz faydalı olur. Akşam keyifli geçecek.

Yengeç:
Haftasonunda da işle ilgili yapılması gerekenlere koşabilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili ani konular çatışma yaratabilir. Maddi konularda yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi akşam daha güvende hissedeceksiniz. 

Aslan:
Uzak seyahatlerde beklenmedik kaza risklerine karşı dikkatli olunması gereken bir sabah olacak. İkili ilişkilerde farklı felsefeler ile ilgili keyifli sohbetler yapabilirsiniz ancak kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili atak ve girişken davranmak istediğiniz bir gün olabilir. Riskleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmelere karşı tedarikli olmakta fayda var. İşiniz ile ilgili yazışmalar gün boyunca meşgul edebilir.

Terazi:
Eşinizin ya da partnerinizin sizi sürprizleri ile şaşırtacağı bir gün olabilir. Aile büyüklerinin beklenmedik tepkilerine karşı hazırlıklı olun. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü yazarak değerlendirmeniz faydalı olabilir.

Akrep:
İşiniz ile ilgili aktif bir güne başlıyorsunuz. Sağlığınıza ve kısa seyahatlerde kazalara, aksaklıklara karşı dikkat. Ailenizle işiniz ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilir ancak yeteri kadar anlaşılamadığınızı düşünebilirsiniz.

Yay:
Yaratıcılığınızın ve enerjinizin yüksek olduğu bugünde sportif faaliyetlerle enerjinizi atabilirsiniz. Maddi konularda aşırı riskler almamaya dikkat. Yazmak, konuşmak keyif verebilir ancak anlaşılamadığınızı hissedebilirsiniz.

Oğlak:
Evinizde radikal ve beklenmedik değişikliklere gidebilirsiniz. Bu konuda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Finansal konulara önemli bir karar almadan düşünün; kararınızı doğru ifade edemiyor olabilirsiniz.

Kova:
Kısa ve spontan seyahatler keyif verebilir. Beklenmedik kaza risklerine karşı dikkatli olmanızda fayda var. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak, onları ikna etmek isteyebilirsiniz ancak doğru kelimeler gelmeyebilir.


Balık:
Alışveriş için güzel bir sabah olabilir. Öğleye doğru otorite figürü bir kişi beklenmedik şekilde güvensiz hissetmenize sebep olabilir. Kendi başınıza oturup aklınızdan geçenleri yazmak bugün için iyi bir aktivite olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem