26 Ocak Astrolojik Gündemi

Koç:
Sosyal organizasyonlar ya da arkadaş çevrenizde girişimlerde bulunmak üzere yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Tanışacağınız yeni kişilerden biri ile romantik bir anlar yaşanabilir.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili üzerinde çalışmakta olduğunuz girişimlerinizi paylaşacağınız yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Mümkün olduğunca çok kişilerle tanışabileceğiniz ortamlarda bulunmalısınız.

Ikizler:
Ekip çalışmaları ve sosyal organizasyonlarda aktif ve girişimci olacaksınız. Uluslararası bir organizasyon ya da uzak bir seyahatte aradığınız romantizmi bulabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyerinizi ilgilendiren konularla aktif ve enerjik bir gün geçireceksiniz. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili yeni bağlantılar kurabilir; girişimlerinize finansal ortak bulabilirsiniz. Tutku dolu bir gün olacak.

Aslan:
Yabancı bağlantılı bir iş ya da uzak bir seyahatte aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Söz konusu bir Ortaklık ise bir danışmanlık, hukuki bir konu ya da medyada ön ayak olabilirsiniz.

Başak:
İş yerinizde finansal konularda girişimler için görüşmeler yapmak ve eki çalışmalarınızın finansal boyutlarını ele almak için güzel bir gün olacak. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Terazi:
Sevdiğinizle birlikte yaratıcı ve sportif aktivitelere katılabilir; hayatın tadını çıkarabileceğiniz programlar yapabilirsiniz. Bu romantik günde ilişkiniz konusunda cesur davranabilirsiniz.

Akrep:
Günlük koşuşturmaca ve stresin yoğun olacağı bir hafta başı olabilir. Eviniz ile ilgili düşündüğünüz dekorasyon işleri ile uğraşabilir ya da günlük düzeninizi değiştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Yay:
Çocuklarınız ya da yaratıcı projeleriniz ile ilgili kısa seyahat ya da seminerlere katılabilirsiniz. Ikili ilişkiler yönünden Şanslı olacağınız bugünde yeni bağlantılar kurabilir; aşkı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Eviniz ile ilgili Değişiklikler için alışverişe çıkabilirsiniz. Lüks ve konforunuz için değişikliğe gidebileceğiniz bugünde aşırı harcamalardan kaçınmanız faydalı olacaktır.

Kova:
Kısa seyahatler, eğitim ve seminerler yoğunluğunuzu arttırabilir. İkili ilişkilerdeki cazibeniz sayesinde romantizmi yakalayabilir; yeni bir Aşka adım atma Fırsatı yakalayabilirsiniz.

Balık:
Üzerinde çalıştığınız yaratıcı projeleri maddi kaynağa dönüştürmek üzere cesur ve atak davranacağınız bir gün olabilir. Evinizde film izlemek, ilham kaynağı olacak işler keyif verebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem