27 Ocak 2015 Astrolojik Gündem

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Romantizm rüyalarınızı ele geçirebilir. Ilham gücü, merhamet, yardımlaşma ve fedakarlığın ön plana çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. Ideal ilişki arayışında kendinizi kaybetmemelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Tam anlamıyla zincirlerinizi kırarak sosyal hayatınızın canlanacağı bir döneme giriyorsunuz. Sabahınızı spora ayırabilirsiniz. Akşam iletişimde zorlansanız da gece oldukça romantik geçecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyerinizde olumlu gelişmelerin olacağı ve önemli kişileri etkileyebileceğiniz bir aya giriyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde spor aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle romantik tatil planları yaparak aşkınızı tazeleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Baharı tüm hayatınızda hissedeceksiniz. Sabahı evinizde yapılması gereken işlere ayırabilirsiniz.

 Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal yardımlaşma kurumları, vakıflar gibi organizasyonlarda hem maddi hem de fiziksel olarak görev alabileceğiniz bir ay olacak. Kısa bir seyahate çıkabilir; aşk tazeleyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde, özellikle eş ve ortağınızla, daha merhametli, şefkatli, hoşgörü ve aşk ile dolu bir aya giriyorsunuz. Sabah kariyerinizle ilgili maddi konularda atak davranabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Uzak seyahatler, eğitimler bugün ilginizi çekebilir. Enerjiniz ve heyecanınızı iş yerinizde ilişkilerinizin olumlu etkileri ve artan yaratıcılığınızın ürüne dönüşmesine yoğunlaştırabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Romantizmin doruklarında, yaşamanın ne kadar güzel olduğunu adeta ilk defa hissediyorcasına bir ay geçireceksiniz. Yaratıcılığınızı hobilerinize ve yeni projelere yönlendirmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerinde arkadaşlarınız ve eşinizle birlikte aktif bir program yapabilirsiniz. Evinizde ailenizle birlikte sevgi dolu bir ay geçireceksiniz. Dekorasyon ile ilgilenmek için güzel bir zaman.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizle ilgili halletmeniz gereken konuların yoğun olduğu bir sabah geçirebilirsiniz. Kısa seyahatler, sanat aktiviteleri için harika bir döneme giriyorsunuz. Telefonunuz susmayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi olanaklarınız ile ilgili bereketi bir aya giriyorsunuz. Lüks ve rahatınız için alışverişlere çıkabilirsiniz. Fazla harcamaktan çekinmelisiniz. Sevdiğinizi hediyelerle şımartabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çekiciliğinizin fark edildiği, karşı cins tarafından beğeni toplayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Evinizde ailenizle keyifli ve huzurlu bir gün geçirmek güzel bir gün olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova