29 Ocak 2015 Astrolojik Gündem

Koç:
Sabah saatlerinde iletişim, özellikle kardeşlerle ilişkilerde fedakarlık ve akademik, hukuki konularda kısıtlamalar söz konusu olabilir. Akşam arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Boğa:
Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla iletişim ve gelir dışı kaynaklarla ilgili kısıtlamalar hissedebilirsiniz. Gün sonuna doğru kariyeriniz 
ile ilgili maddi güzel haberler alabilirsiniz.

İkizler:
Sabah saatlerinde duygularınız ve ikili ilişkilerde sorumluluklarınız arasında kalabilir ve gerginlik yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yazışmalarınızı Akşama doğru yapmanız faydalı olabilir.

Yengeç:
İş yerinde sorumluluklar bilinç altınızda karmaşaya sebep olabilir. Yabancılarla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir sabah olacak. Maddi konularda karar almak için akşam saatleri daha uygun
olacak.

Aslan:
Aşk hayatınız ve sosyal evreniz arasında sorumluluklar konusunda gerginlikler yaşanabilir. Gelir dışı kaynaklarınız ilgili karar almak ve ikili ilişkilerinizde konuşmalar için akşamı tercih edin.

Başak:
Ortaklıklar ve kariyeriniz ile ilgili konularda ilişkilerinizde 
iletişimde çatışmalar yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Çalışanlarınız ve işiniz ile ilgili görüşme ve yazışmaları akşama doğru yapabilirsiniz.

Terazi:
Uluslararası ya da hukuki işleriniz ile ilgili sabah saatlerinde ikili ilişkilerde ya da iletişimde gerginlikler yaşanabilir. Akşam saatlerine doğru kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili yazışma ve görüşmelerinizi akşama erteleyebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili sorumlulukların sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Aile içinde keyifli bir sohbet akşamı olabilir.

Yay:
Aile içi ve ikili ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir sabah olacak. İletişimde gerginlik ve çatışmalar yaşanabilir. Önemli yazışma, anlaşma ve sözleşmeler için akşamı beklemelisiniz.

Oğlak:
İşiniz ile ilgili görüşmeleri, yazışmaları ya da kısa seyahatleri gerçekleştirmek için uygun bir sabah olmayabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Maddi konularda akşam olumlu haber alabilirsiniz.

Kova:
Sabah saatlerinde arkadaşlarınız ve sevdiğiniz tarafından anlaşılmadığınızı düşünebilir ya da iletişim bariyerine takıldığınızı düşünebilirsiniz. Akşama doğru kendinizi rahat ifade edebileceksiniz.

Balık:
Aile içi ilişkilerde duygusal gerginliklerin yaşanabileceği bir sabah olacak. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınızın sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Akşam evinizde film izlemek vb rahatlatabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem