3 Ocak 2015 Astrolojik Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Otorite figürleri ya da erkek şahıslarla olan ilişkilerinizde beklenmedik, tepkisel davranışlarda bulunabilirsiniz. Sosyal yaşamınız hız kazanıyor.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Akademik, hukuki ya da seyahat planlarınız ile ilgili otorite figürlerine karşı tepkilerinize dikkat edin.

İkizler:
Maceracı ruhunuz seyahatlerde ya da felsefi organizasyonlarda yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili ani kararlar, önemli kişilere tepkisel davranışlardan çekinin.

Yengeç:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda şasnlı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde tutku ön plana çıkıyor. Eşinizle ya da ortağınızla kariyeriniz ile ilgili konularda tepkilerinize dikkat edin.

Aslan:
İkili ilişkiler konusunda daha özgürlükçü düşüneceğiniz ya da daha özgür hissedeceğiniz bir aşka tutulacağınız bir dönem başlıyor. İşiniz ile ilgili hukuki konularda beklenmedik olaylar olabilir.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarda beklenmedik gelişmeler ilişkinizde, yaratıcı projelerde gerginlik yaratabilir. İşiniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz; sağlık açısından iyi hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.   

Terazi:
İkili ilişkileriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler aile büyüklerinizle çatışmalar yaşamanıza sebep olabilir. Hayatın tadını özgürce çıkaracağınız yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün olabilir.

Akrep:
İşiniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler bir sözleşme ya da anlaşmanın feshedilmesine kadar gidebilir; dikkatli olmakta fayda var. Evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için güzel bir dönem başlıyor.

Yay:
Sözleşmeler, anlaşmalar ile ilgili konularda şanslı olduğunuz; işinizle ilgili yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yeni finansal riskler almak için uygun bir gün olmayabilir.

Oğlak:
Alışveriş yapmak, gelir kaynaklarınızı değerlendirmek için güzrel bir dönem başlıyor. Bugün kardeşlerinizle ilişkilerinizde tepkisel davranışlar beklenmedik çatışmalara sebep olabilir.

Kova:
Dış görünüşünüzle ilgili arzu ettiğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek ve ikili ilşkilerde keyifli vakit geçirmek için güzel bir dönem başlıyor. Kısa seyahatlerde beklenmedik kazalara karşı dikkatli olun.

Balık:
Kendinizi şımartmak, masaj, medtasyon, yoga vb ile vakit geçirmek için güzel bir dönem başlıyor. Finansal kaynaklarınızla ilgili beklenmedik karşısında sosyal çevrenizden biri ile gerginlik yaşanabilir.

Yazan:
Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova