31 Ocak 2015 Astrolojik Gündemi

Koç:
Sabah saatlerinden itibaren kendinizi duygusal ve güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Aile ile ilgili konuların öne çıkacağı bugünde İlham gücünüz oldukça yüksek. Romantizmin tadını çıkarın.

Boğa:
Kardeşler ve yakın akrabalar ile duygusal paylaşımların yoğun yaşanacağ bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte sanatsal aktivitelere katılabilir keyifli ve romantik bir program yapabilirsiniz

İkizler:
Maddi konularda kendinizi güvende hissetmek arzusu yüksek olacağı bir gün. Kariyerinizi ile ilgili konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek. Sosyal ortamlarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç:
Kendinize ikisi ikili ilişkilerde duygusal ve şevkat arayışında hissedebilirsiniz. Yabancı kültürler, farklı felsefeler, başka inançlar ilham verebilir. Romantik ve uzun bir seyahat planlayabilirsiniz.

Aslan:
Bugünü kendi başınıza dinlenerek  geçirmek isteyebilirsiniz. özellikle mistik konulara yatkınlığınızın yüksek olacağı bugünde Ruhsal çalışmalar yapmak faydalı olabilir. 

Başak:
Eşinizle romantik ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde kendinizi duygusal anlamda güvende hissetmek arzusundasınız. Sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz

Terazi:
Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Yaratıcılığınızamayacağım gücünüzün yüksek olacağı bugünde önemli beyin fırtınalarına yer verebilirsiniz.

Akrep:
İnançlarımız, hayat felsefeniz konusunda duyusal olarak yoğun hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ya da çocuklarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. 

Yay:
Evinizde keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Eşinizle paylaşacağınız romantizmin yanında şefkat ve hoşgörü ile karşılanmak Hoşunuza gidebilir. İlham ve yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Oğlak:
Müzik, yazarlık gibi sanat dallarına ilginiz varsa ilham gücünüz ve yaratıcılığınızdan faydalanmanız gereken bir hafta sonu olacak. Romantik bir kısa seyahat sizi bekliyor olabilir.

Kova:
Kendinizi sanatsal objeler alırken bulduğunuz bir gün olabilir. Romantizmi içinizde hissedeceğiniz bugünde sevdikleriniz için alışveriş yapmaktan da keyif  alabilirsiniz. 

Balık:
Sevdiğiniz ve çocuklarınıza karşı Şevkat ve güven ile duygusal anlamda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Ilham gücünüzü sanatsal Çalışmalara yönlendirmeniz de faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova