4 Ocak 2015 Astrolojik Yorumlar


Koç:
Ailevi konular ve duyguların ön planda olacağı bugünde benzer hayat görüşlerini paylaştığınız kişilerle idealleriniz doğrultusunda yeni adımlar atabilirsiniz. Kariyerde otoritelere karşı özgürlük isteyebilirsiniz.

Boğa:
Kardeşler ve yakın akrabalarla kısa seyahatler yapabilirsiniz. Kariyerinizde girişimleriniz için maddi kaynak sağlayabilecek bağlantılar kurulabilir. İdealleriniz için isyan etmek isteyebilirsiniz.

İkizler:
Eviniz ya da aileniz için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızdaki radikal değişim ile kendinize sosyal arenada farklı bir yol çizebilirsiniz. İkili ilişkilerde sorumluluk alma zamanı.

Yengeç:
Bugün ailenizle birlikte vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Hayatınızda büyük değişimler söz konusu olabilir. İşinizde daha fazla sorumluluk alarak kariyer ve ortaklık yapınızı değiştirebilirsiniz.

Aslan:
Bugünü kendinize ayırmak iyi bir fikir olabilir. Farklı idealler ve fikirler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Günlük rutininizi ve yaşantınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Spora ya da diyete başlayabilirsiniz.

Başak:
Sosyal bir organizasyona katılabilirsiniz. Ailenizle ve evinizle ilgili daha fazla sorumluluk alacağınız bir gün olacak. Miras, kredi, bonus vb kaynaklarda ani değişimler risklerinizi değerlendirmeye yöneltecek.

Terazi:
Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz köklü değişiklikler ilişkinizde daha özgür bir yapı getirebilir. İşinizde daha fazla sorumluluk alabilir  ya da yaratıcı bir projeyi, hobiyi işe çevirmeyi düşünebilirsiniz.

Akrep:
İşinizde ve günlük yaşantınızda radikal ve beklenmedik değişimler mevcut yapınızı yazılı olarak değiştirmenize sebep olabilir. Evinizde dekorasyon ve yenileme çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Yay:
İşlerinizle ilgili yeni kişilerle tanışabilir; sözleşme ve anlaşmalarda avantaj sağlayabilirsiniz. Maddi riskleriniz ya da turizm, gençlere yönelik işler yapıyorsanız ani finansal değişiklikler zorlayabilir.

Oğlak:
Sevdiklerinize karşı maddi fedakarlıkları sorumluluk olarak hissedebilirsiniz. Aileniz ya da eviniz ile ilgili beklenmedik olayların isyankar tavırlar olduğunu düşünüp otoritenizi ortaya koymak isteyebilirsiniz.

Kova:
Yalnızsanız arkadaş çevrenizden biri ile ciddi bir ilişki düşünebilirsiniz. Köklü bir değişim içindesiniz. Bir yandan sıra dışı fikirleriniz, bir yandan ruhsal bir yandan dış görünüşüz ile ilgilenbilirsiniz.

Balık:
Sevdiğiniz ve çocuklarla keyifli bir gün geçirme arzusu içinde olabilirsiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizden güçlü biri ile otorite çekişmesi olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem