6 Ocak 2015 Astrolojik Gündem


Koç:
Geleceğe yönelik hedefler doğrultusunda, çevrenizde aynı felsefeyi paylaştığınız kişilerle somut adımlar atabilirsiniz. Bugün yapılan medya, hukuk, uluslararası çalışmalar kalıcı olacaktır.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili bir fikrinize uzun soluklu kaynak bulmak ya da yatırım sözleşmesi imzalamak için uygun bir gün olacak. Sıra dışı fikirleriniz ve takım çalışması ön plana çıkacak.

İkizler:
Özel veya iş yaşantınızda yabancı bir felsefeyi benimsemiş, yabancı ya da uluslararası bağlantılı bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Entellektüel seviyede yapmış olduğunuz anlaşma somutlaşacak.

Yengeç:
İşinizle ilgili bir sözleşme ya da geleceğe yönelik başlatılan bir projenin somutlaşması için kredi, yatırım vb kaynağı netleşebilir. Maddi anlamda  rahat ve güvende hissedeceğiniz bir gün.

Aslan:
Sevdiğiniz kişi ile geleceğe yönelik ilişkiniz hakkındaki düşüncelerinizi ve planlarınızı paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Daha özgür ve sıra dışı bir ilişki isterken ciddiyet daha ağır basabilir.

Başak:
Aileniz ve eviniz ile ilgili geleceğe yönelik aldığınız somut kararları iş yerinizde duyurmak ya da günlük rutininizi nasıl değiştireceğini Konuşmak için iyi bir gün olacak.

Terazi:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu ve sıra dışı düşünebildiğiniz bugünde farklı projeleri hayata geçirmek için sözleşmeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarla keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep:
Ailenizle, emlak işleri ile ilgili kararlarınızı fikirlerinizi paylaşarak ve konuşarak somutlaştırabilirsiniz. Ev- arazi almak, satmak; kira sözleşmesi yapmak söz konusu olabilir. 

Yay:
Eğitim, seminer gibi kendi bilginizi aktarabileceğiniz bir iş için somut adımlar atabilirsiniz. Bu yazmak da olabilir. Yakın akrabalarınızla birlikte bir işe girişmeniz de mümkün.

Oğlak:
Bir aile büyüğü ya da dostun maddi konularda desteğini alabilirsiniz. Kendi isminin açıklanmasını istemeyebilir. Sıra dışı bir fikrin gelir getirme işini tanımadığınız bir otorite onaylayabilir.

Kova:
Idealleriniz ve sıra dışı fikirleriniz ile uluslararası bir dernek ya da sosyal organizasyonda yeni bir sorumluluk alabilirsiniz. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak zekanızı göstereceksiniz.

Balık:
Üzerinde çalıştığınız sıra dışı bir fikri bir otorite figürü ile paylaşmanız işin somutlaşmasını ve kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik sağlam bir adım atmanızı sağlayabilir. Üzerinde Çalışmaya devam.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova