7 Ocak 2015 Astrolojik Yorumları

Koç:
Kendinizi keyifli, yaratıcı, neşeli hissedeceğiniz; çocuklarınıza ve hobilerinize vakit ayırabileceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinden itibaren sıra dışı fikirleriniz için harekete geçmek isteyebilir; sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. 

Boğa:
Ailenizle birlikte olmaktan keyif alacağınız; evinizde yapmak istediğiniz değişikliklere vakit ayırabileceğiniz bir gün olacak. Aile bireylerinin hislerini sezerek onları şaşırtmanız söz konusu olabilir.

İkizler:
Bugün katılacağınız eğitim ya da seminelerden keyif alabilir; sahneye çıkarak bilgilerinizi aktarma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla sürpriz bir kısa seyahat çıkabilir.

Yengeç:
Finansal gelirleriniz ile ilgili kendiniz güvende ve rahat hissetmek istediğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili sürpriz bir girişim fırsatı keyfinizi yerine getirebilir; beklenmedik olumlu bir yatırım söz konusu olabilir.

Aslan:
Keyifli, neşeli ve sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün olacak. Sıra dışı felsefeler, farklı kültürler inançlarınız konusunda sizi beklenmedik şekilde etkileyebilir. Sürpriz uzak bir seyahate çıkabilirsiniz.

Başak:
Bugünü dinlenerek ve kendinizi şımartacak aktivitelerle geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili alacağınız sürpriz bir haber mutlu edecek. Piyango biletinizi kontrol edin!

Terazi:
Arkadaşlarınızla keyif yaparak veya sosyal organizasyonlarda yaratıcı bir gün geçirebilirsiniz. Güne başlarken eşinizin bir sürprizi olabilir; ya da çevrenizden birine beklenmedik duygular hisssedebilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi  güvenli ve rahat hissetmek istediğiniz bir gün olacak. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ekip çalışmalarında yaratıcılık ve bireysel başarılarda alkış getirebilir.

Yay:
Hayatın tadını çıkarmak ve yaşadığınızı hissetmek için sıra dışı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Ani riskler almak yerine farklı uzak seyahatler planlayarak eğlenebilir ve mutlu olabilirsiniz.

Oğlak:
Ailenizde ve evinizde beklenmedik gelişmeler, sürprizler ile gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Ailenizin bilmediğiniz bir evinin satış geliri söz konusu olabilir.

Kova:
İkili ilişkilerinizde, özellikle eşiniz ile ilişkinizde eğlence ve keyfin ön planda olacağı bir gün. Sanat, yaratıcılık vb odaklı sürpriz kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Romantik kaçamak keyif verecek.

Balık:
Günlük yaşantınızda, rutininizde keyif ve mutluluk arzusu içinde olacağınız bir gün. Maddi gelirlerinizde beklenmedik gelişmeler rahatlığınızı ve neşenizi arttıracak. Takdir görebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem