8 Ocak Astrolojik Gündem

Koç:
Sosyal organizasyonlar ve yaratıcı ekip çalışmalarında aktif rol alacağınız bir gün olacak. Ekiplere liderlik yapabilirsiniz. Üretkenliğiniz oldukça yüksek. Arkadaşlarınız ile birlikte yeni bir proje hakkında beyin fırtınası yapabilirsiniz. 

Boğa:
Kariyeriniz yoğun ve aktif bir gün geçirmenize sebep oluyor. Farklı tarzınız sizi ekiplerle birlikte çalışmaya ve onlara liderlik etmeye yönlendirebilir. Aileniz bu yoğunluğunuzdan şikayetçi olabilir; onlarla vakit geçiremediğiniz için rahatsız olabilirsiniz. 

İkizler:
Yüksek öğrenim ya da akademik hayatınız ile ilgili gündeminiz yoğun olabilir ya da uzun yorucu seyahatler sizi zorlayabilir. Ardı ardına kısa seyahat ve semineler ile keyif yapmak yerine mevcut durum zorlasa da sonunda rahat edeceksiniz.

Yengeç:
Kredi, miras, sigorta geliri gibi gelir dışı kaynaklarınız ve ailenizle ortak gelirleriniz konusunda hareketli günler geçiriyorsunuz. Kendini gelirleriniz ile ilgili rahat ve güvenli şekilde hareket etmek isteseniz de başkalarının da haklarını gözetmelisiniz.

Aslan:
İkili ilişkiler konusunda oldukça hareketli günler geçiriyorsunuz. Eşiniz ve ortağınıza karşı fikirlerinizi agresif biçimde dayatmak yerine, onların görüşlerini de almayı denemelisiniz. Duygularınızı anlamadıklarını düşünebilirsiniz.

Başak:
İş yerinizde hareketli ve aktif bir gün geçecek. Tercihen yaratıcılığınızı ekiplerle yeni fikir bulma çalışmalarında kullanmanız faydalı olacaktır. Dinlenmeye vakit ayırmak isteğiniz yoğun olacak. Sağlığınız için günlük rutin değişimine gidebilirsiniz.

Terazi:
Ekiplerle ya da sosyal organizasyonlarda çalışmak keyif verecek. Yaratıcılığınızın ve üretkenliğinizin yüksek olduğu bugünde yararlı işlere yoğunlaşmalısınız. Arkadaşlarınıza sevdiğinizle ilgili fikir dayatmaları sizi zor duruma sokabilir.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili konularda takdir görmek ve yaptığınız işlerin görünür olmasını istiyorsunuz. Eviniz ve aileniz ile ilgili konuların getirdiği yoğunluğa ilginizi çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi bu iki alanda bölünmüş hissedebilirsiniz. 

Yay:
Uzun seyahatler, eğlence ve keyife vakit ayırmak isterken kısa seyahatler, eğitimler ve evrak işleri tüm vaktinizi alıyor olabilir. Unutmayın yine hayatınızın gelişim ile ilgili önemli bir dönemindesiniz. Bu koşturmaca geçici bir süreliğine olacak.

Oğlak:
Finansal durumunuz ile ilgili farklı bir çözüm arayışı içinde olabilirsiniz. Bir yandan farklı fikirler ile gelirlerinizi arttırmanın yolunu ararken bir yandan bir kredi ya da ortak aile gelirlerinden faydalanarak rahat etmek istiyorsunuz. Orta yol bulmalısınız.

Kova:
Kendinizi aktif ve enerjik hissedeceğiniz bir gün olacak. Özellikle sevdiğinizle birlikte keyifli, eğlenceli bir gün geçirmeyi arzu etseniz de fikirlerinizi açıkça belirtmeniz ve üzerinde ısrarcı olmanız durumu zorlayabilir. İkna etmek zorunda değilsiniz.

Balık:
Kendi kendinize çalıştığınız projelere vakit ayırmanın tam zamanı. Zihniniz oldukça yoğun çalışıyor. İş yerinde rahat ve keyifli bir gün geçirme arzusunda olsanız da; ilham gücünün yoğun olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova