1 Şubat 2015 Astrolojik Gündemi

Koç:
İkili ilişkilerde şartları sabah saatlerinde çok fazla zorlamamakta fayda var. Öğleden itibaren dinlenmek ve yenilenmek için fırsat bulabilirsiniz. Yaratıcı işlere vakit ayırmalısınız.

Boğa:
Sabah yakınlarınızla ilişkilerinizi çok fazla zorlamamakta fayda var. Günün ikinci yarısında sosyalleşmek, ekip çalışmalarında yer almak, romantik bir programa dahil olmak keyif verecek.

İkizler:
Ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler gerginlik yaratabilir. Tepkisel davranmaktan kaçınmalısınız. Kariyeriniz ile ilgili ekip çalışmalarında yaratıcılığınız ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç:
Günün ilk yarısında ikili ilişkilerde abartılı çıkışlar ve tepkisel yaklaşımdan uzak durmalısınız. Sevdiğinizle  romantik bir uzun Seyahate çıkmak için harika bir akşam olacak. 

Aslan:
Geçmişinizle ilgili bilmediğiniz sırların ortaya çıkacağı bir sabah olabilir. Mistik ve yaratıcı çalışmalara açık olacağınız bugünde bir sergi ziyareti ya da ruhsal bir çalışmaya katılabilirsiniz.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınız Ve finansal dostlarınızla ilgili radikal değişiklikler yapmanız pek uygun değil. Romantizmin tadını çıkarabileceğimiz bugünde eşinize vakit ayırmalısınız.

Terazi:
Aile içinde ve özel ilişkilerinizde çatışmalardan kaçınmanız gereken bir sabah olacak. İşiniz ile ilgili yaratıcı projelerde Ve ekip çalışmalarında başarılı bir öğleden sonra geçirebilirsiniz.

Akrep:
Seyahatlerde ve iletişimde dikkatli olmanız gereken bir sabah Geçirebilirsiniz. Hayatın tadını çıkaracağınızı hissedeceğiniz romantik ve eğlenceli bir öğleden sonra sizi bekliyor.

Yay:
Maddi güvence arayışında olacağınız bu sabahta finansal risklerden kaçınmalısınız. Evde ailenizle ya da sevdiğiniz işlerle uğraşmaktan keyif alacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Oğlak:
Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde çatışmalar ve gerginliklerden uzak durmalısınız. Kağıdı kalemi elinize alıp duygularınızı yazıya aktarmak için harika bir akşam olabilir.

Kova:
Sağlığınız ile ilgili konularda ve kısa seyahatlerde bu sabah dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdikleriniz için çıkacağınız bir alışverişte lüks ya da sanatsal bir objeye Gönül verebilirsiniz.

Balık:
Maddi riskler almaktan sabah saatlerinde kaçınmalısınız. Çekiciliğiniz ile karşı cinsi büyüleyebileceğiniz bir akşam olacak. Bir birlikteliğiniz var ise romantizmi damarlarınızda hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem