10 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Sabahtan itibaren daha tutkulu ve duygusal olarak yoğun hissedebilirsiniz. Ortak gelirle ilgili  kalbiniz ve zihniniz farklı yönlere çekebilir. Akşam ruhsal çalışmalar için oldukça uygun.

Boğa:
İkili ilişkilerde tutku ve sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir güne uyanıyorsunuz. Kariyer ve ilişkiniz için duygularınız ve mantığınız çelişki yaratabilir. Akşam romantik bir yemek keyif verecek.

İkizler:
İşinizde duygusal olarak hassas olabilirsiniz. Hayat felsefeniz ve ideallerinizle, günlük işleriniz ve hisleriniz mantığınıza yatmayabilir. Önemli işleri öğleden sonra yapmanız faydalı olabilir.

Yengeç:
Çocuklar, aşk ve yaratıcı işler ile ilgili tutku dolu bir gün. Gelir dışı kaynaklarınızı hayatın tadını çıkarmak için kullanmak mantığınıza yatmasa da duygularınız aksini söyleyebilir. Çelişebilirsiniz. 

Aslan:
Ailenize karşı duygularınız oldukça yoğun. Özel ilişkiniz ile ilgili düşünceleriniz bir yana kalbiniz bir yana çekebilir. Akşam saatlerinde ruhsal çalışmalar ile rahatlayabilirsiniz.

Başak:
Duygularınızın yoğun ve ifade etme isteğinizin yüksek olduğu bir gün. Özellikle işinizde duygu ve mantığınız arasında kalabilirsiniz. Akşam eşinizle romantik bir kaçamak keyif verecek.

Terazi:
Maddi durumunuz ve kendinizi güvende hissetme arzunuz yoğun bir gün. Mantığınız da hayatın tadını çıkarmanızdan yana çelişki yaratabilir. Akşam meditasyon vb ile rahatlayabilirsiniz.

Akrep:
Sezgilerinizin kuvvetli ve duygularınızın yoğun olacağı bugünde mantığınız ve duygularınız aile ile ilgili konularda çekilebilir. Akşam ilham gerektiren işler, sanatsal çalışmalar keyif verecek.

Yay:
Sabah saatlerinden itibaren önemli sözleşme, anlaşma, yazışmalar ile ilgili mantığınız başka duygularınız başka söyleyebilir. Sezgilerinize güvenmelisiniz. Akşam evde film vb rahatlatabilir.

Oğlak:
Sabahın erken saatlerde kariyerinizle ilgili belirsizlikler olabilir. maddi konularda mantığınız ve arkadaşlarınıza karşı duygularınız arasında kalabilirsiniz. Akşam okumak keyif verebilir.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili duygularınız yoğun, tutkuyla bağlısınız. Mantığınız başka yöne çekmek istese de duygularınızla çelişebilirsiniz. Akşama doğru alışveriş vb rahatlamanızı sağlayabilir.

Balık:
İnançlarınız ve ideallerinize olan duygusal yoğunluğunuz, bilinç altınızda fikirleriniz ile çekişme yaratabilir. İlham gücünüzü kullanarak akşam saatlerinde çalışma yapabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova