11 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
21 Ocak'tan bu yana eski arkadaşlarla bir araya gelme fırsatı yakalamış olabilirsiniz. Önünüzdeki bir kaç gün daha yavaş ilerleyerek iletişim ve teknoloji konusunda adım atabilirsiniz. 

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili konularda işlerin yavaş yürüdüğü; iletişimde yanlış anlaşıldığınız dönem yavaş yavaş sona eriyor. Eskilerden ortaya çıkan fırsatları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

İkizler:
Seyahatler, eğitim ve medya gibi konularda aksaklıklar ile uğraşmış; 21 Ocaktan bu yana teknolojinin aksaklıklar hissetmiş olabilirsiniz. Bir kaç gün daha temkinli davranabilirsiniz.

Yengeç:
21 Ocak'tan bu yana gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili ilerlemeyen, aksayan konular düzelmeye başlıyor. Zevk ve konforunuz için aşırı harcamalardan kaçının.

Aslan:
İkili ilişkilerde geçtiğimiz 3 hafta boyunca Yaşadığınız yanlış anlaşılmalar, iletişimde aksaklıklar sona eriyor. Aile içi ilişkilerde abartılı duygusal çıkışlara karşı dikkat.

Başak:
İş yeriniz, işiniz, günlük düzeniniz ile ilgili netleşmeyen konular bir bir düzeliyor. Eşinizle romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Birlikte kısa bir seyahate çıkmanız da olası.

Terazi:
Çocuklarınız, yaratıcı projeler, turizm, gençlere yönelik işlerle ilgili 21 Ocak'tan bu yana aksayan işler düzeliyor. Akşam arkadaşlarla keyifli vakit geçirirken aşırı harcamaktan kaçının.

Akrep:
21 Ocak'tan bu yana emlak işleri, aile içi konular, evde teknolojik aletler ile Yaşadığınız aksaklıklar düzeliyor. Yaratıcılığınızın, sanatsal ilham gücünüzün kuvvetli olduğu bugünü değerlendirin.

Yay:
Ertelenen sözleşme, anlaşma, seyahat ve eğitimleri hayata geçirmenin tam vakti. 21 Ocak'tan bu yana yolunda gitmediğini düşündüğünüz işler rayına oturabilir. Bugün sezgilerinize güvenin.

Oğlak:
21 Ocak'tan bu yana finansal konularda yol alamadığınızı düşündüğünüz konularda adım atma fırsatları gelecek. Bir sosyal organizasyonda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Kova:
Kendinizi ifade etmenin daha kolay olacağı bir döneme giriyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili konularda eşinizle dramatik bir sahne yaşanabilir. Alışveriş keyif verecek. 

Balık:
İşinizle ilgili hukuki ya da medya ile ilgili bir konuda abartılarla karşılaşabilirsiniz. 21 Ocak'tan bu yana  kendinizle ilgili çözmeye çalıştığınız konularda çözümlemeler yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem