14 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Özgürlüğe, eğlencenize, öğrenmeye düşkün olacağınız bugünde ikili ilişkilerde sabah ve öğleden sonra gerginlikler yaşayabilirsiniz. Öğlen ve akşam saatleri daha keyifli geçebilir. 

Boğa:
Sabah ve öğleden sonra arkadaşlarla veya Sevdiğinize sosyal organizasyonlarla ilgili gerginlik olabilir. İşinizde beklediğimiz finansal bir sorunun cevabını öğle saatlerinde alabilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz bağlantılı ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Sevdiğiniz ile uzun seyahat planları yapabilir; entellektüel paylaşımlarla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Yengeç:
Bugün sabah ve öğlenden sonra saatlerinde işle ilgili yabancılar, hukuk yada medya konularında ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Ortak gelirler konusunda alacağınız olumlu bir haber olabilir.

Aslan:
Sevdiğinizle eğlenceli ve romantizmin tadını çıkaracağınız öğlen ve akşam saatlerini iyi değerlendirmelisiniz. Maddi konular sabah ve öğleden sonra gerginlik yaratan konular olabilir.

Başak:
Sabah ve öğleden sonra saatlerinde eşinizle evi ilgilendiren konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Öğle ya da akşam saatlerini evinizde yapılması gereken işleri tamamlayabilirsiniz.

Terazi:
Sevdiğinizde çıkacağınız romantik bir kısa seyahat ile hayatın tadını çıkardığınızı hissedebilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra işler ve günlük rutin Tartışmaya sebep olabilir.

Akrep:
Sevdiğinize vereceğiniz abartılı hediyeler, Şatafatlı sunumlar maddi konularda gerginlik yaratabilir. Evinizde hazırlayacağınız bir öğlen ya da akşam yemeği romantizmi arttıracak.

Yay:
Sabah ve öğleden sonra saatlerinde aile bireyleri ile olan ilişkilerde değerlendirmekte fayda var. Öğlen ya da akşam sevdiğinizde romantik kısa bir seyahat keyif verecek.

Oğlak:
Bugün evde geçirmek size keyif verebilir. Sabah öğleden sonra saatlerinde iletişimde dikkatli olmanızda fayda var. Sevdiğinizden alacağınız hediye sizi mutlu edecek.

Kova:
Arkadaşlarla yada sosyal organizasyonlarda geçireceğiniz bir gün sizi mutlu edebilir. Maddi değeri yüksek bir hediye almak yada vermek sevdiğinizle gerginlik yaratabilir.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili ilişkileriniz da dikkatli olmanız gereken bir gün. Sevdiğiniz ile gizli veya size özel bir program yaparak ânın tadını çıkarabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova