15 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Kariyerinizle ilgili konularda yaratıcılığın ve ilham gücünüzün yüksek olduğu bir sabaha uyanıyorsunuz. Orjinal ve inovatif fikirler bulabilir; uzun soluklu strateji üretebilirsiniz.

Boğa:
Sosyal çevrenizden alacağınız ilhamla uzak seyahatler, yabancı kültür araştırmaları yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız sanatsal aktiviteler keyif verebilir.

İkizler:
İşinizle ilgili yaratıcı projeler İçin gelir dışı kaynaklarınızı kullanacağınız; uzun soluklu finansal stratejiler geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızın bir süprizi zorlayabilir.

Yengeç:
Eşinizle geleceğe yönelik, idealleriniz doğrultusunda planlar yapmak keyif verecek. Birlikte uzun Bir seyahat de planlanabilir. Kariyeriniz ile ilgili alacağınız sürpriz bir haber şaşırtacak.

Aslan:
Belirsizliğini sürdüren gelir dışı kaynakları netleştirmek için; işiniz ile ilgili yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Hukuki ya da uluslararası konularda beklenmedik bir gelişme gerginlik yaratabilir.

Başak:
Sevdiğinizde birlikte romantik bir gün geçirmek ve geleceğe yönelik planlar yapmak için harika bir gün. Akşam saatlerine doğru beklenmedik bir maddi gelişme canınızı sıkabilir.

Terazi:
Evinizde günlük işlerinizi düzenlemek ve organize etmek için güzel bir sabah olacak. Akşam saatlerine doğru eşinizle beklenmedik konular üzerinden tepkisel davranışları dikkat.

Akrep:
Günün ilk yarısını sanatsal ya da yaratıcı ilham gerektiren işlere ayırabilirsiniz. İşiniz ya kardeşlerimizle ilgili beklenmedik bir haber akşama doğru gerginlik yaratabilir.

Yay:
Evinize almak istediğiniz sanatsal bir obje için finansal bir planlama yapabilirsiniz. Çocuklarla yada yaratıcı projelerle ilgili bir süpriz, beklenmedik bir harcama söz konusu olabilir.

Oğlak:
Sabah saatlerinde romantik bir kısa Seyahate çıkmak keyif verebilir. Aileniz yada eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler akşam saatlerinde ilişkilerde tepkisellik yaratabilir.

Kova:
Bugünü kendinize, dinlenmeye  ayırabilirsiniz. Alacağınız sürpriz bir haber, tepkisel ve beklenmedik davranmanıza yol açabilir. Önemli kararlar için beklemekte fayda var.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü sosyal organizasyonlarda ortaya koyabileceğimiz bir sabah olacak. Akşam saatlerinde ise Finansal konularda ani tepkiler vermemelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova