16 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:

Kariyeriniz ile ilgili stratejik, planlı ve organize hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olacak. Öğlen yeni bağlantılar kurabilir; akşama doğru aksiyona geçmek istediğiniz konulara el atabilirsiniz.

Boğa:

Akademik, hukuki, medya ya da uluslararası konular ile ilgili sosyal çevrenizden yeni bağlantılar kurarak stratejik davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal organizasyonlarda aktif olacaksınız.

İkizler:

Kariyeriniz ile ilgili finansal planlamalarınızı gerçekleştirmek üzere arzu ettiğiniz yardımlar için bugün olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Akşama doğru harekete geçme fırsatı bulabileceksiniz.

Yengeç:

Eşinizle ya da sevdiğinizle geleceğe yönelik seyahat planları yapabilir ya da ilişkinize dair ideallerinizi paylaşabilirsiniz. Entelektüel, felsefi paylaşımlardan keyif alacağınız bir akşam geçirebilirsiniz.

Aslan:

Bugün sabah saatlerinden itibaren iş yerinizde geleceğe yönelik organizasyonlar ve çalışmalar içinde bulunabilirsiniz. Gelir dışı kaynak için görüşmelerinizi bugün yapmanız olumlu sonuçlanabilir.

Başak:

Romantik ilişkilerinizde plan ve program yapacağınız bir gün olacak. Sevdiğiniz kişiye geleceğe yönelik ciddi niyetlerinizi aktarabilir; evli iseniz çocuk sahibi olmak ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Terazi:

Sabah saatlerinden itibaren eviniz ile ilgili organizasyonlar, planlamalar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde aile bireyleri ile gündelik de olsa keyifli birliktelikler yakalayabilirsiniz.

Akrep:

Kısa seyahatler, sözleşmeler, yazışmalar ile ilgili geleceğe yönelik organizasyonlar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Öğle saatlerinde romantik karşılaşmalar olabilir. Akşam spor keyif verecek. 

Yay:

Bugün maddi kaynaklarla ilgili stratejik düzenlemeler yapabilirsiniz. Aile bireyleri ile ailenizi ilgilendiren konularda olumlu görüşmeler yapabilir; ev dekorasyonu için harekete geçebilirsiniz. 

Oğlak:

Bugün sezgilerinize ve iç güdülerinize güvenebilirsiniz. Çıkacağınız kısa bir seyahat ya da bir toplantıda romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Sportif bir faaliyetle günü sonlandırmak keyif verebilir.

Kova:

Bugün dinlenmek ve zihninizdeki projeleri organize etmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Sevdikleriniz için alış veriş yapabilirsiniz. Sanatsal ya da sportif objelere ilginiz yoğun olabilir.

Balık:

Sosyal organizasyonlarda görevlerinizi layıkıyla yerine getirmek istediğiniz bir gün. Cazibenizin ve enerjinizin yüksek olacağı bugünde yeni bağlantılar kurabilir, yeni dostlar edinebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova