17 Şubat Astrolojik Gündem

Koç:
Arkadaşlarla birlikte yada sosyal organizasyonlarda iletişimin ve entellektüel paylaşımların yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Orjinal fikirler bulabilirsiniz.

Boğa:
Kariyerinizle ilgili konularda yeni haberler alabileceğiniz bugünde yaratıcılığınıza ve ilham gücünüz oldukça yüksek. Ailenizin desteğiyle yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz.

İkizler:
Sosyal medyada ya da uluslararası toplantılardan tanıdık kişilerle iletişim içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerde sorumluluk alma zamanı. Çıkacağınız kısa bir seyahat ilham verecek.

Yengeç:
Aileniz ile ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili haber almanız mümkün. İşiniz ile ilgili yeni bir yatırım için finansal bir sözleşme imzalayabilir; yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Aslan:
Eşinizle ya da ortağınızla geleceğe yönelik yaratıcı projelerinizi, çocuk sahibi olmak ile ilgili Konuları konuşarak yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Keyifli ve gelişime açık bir gün.

Başak:
Aile büyüklerinden birinin desteğini almak üzere işiniz ve duygularınızı aktaracağınız bir konuşma yapabilirsiniz. Ilham gücünüzün, yaratıcılığınızın kuvvetli olduğu bir gün.

Terazi:
Duygularınızı ve fikirlerinizi yazarak kendinizi ifade edebileceğiniz; sevdiğinizle duygularınızı konuşabileceğiniz bir gün olacak. Somut işlere imza atabilir; arkadaşlarla eğlenebilirsiniz.

Akrep:
Sabah saatlerinde aile bireyleri ile duygularınızı paylaşacağınız bir konuşma yapabilirsiniz. Emlak vb konularla ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak.

Yay:
Önemli sözleşme ya da görüşmeler için güzel bir gün olabilir. Çıkacağınız kısa bir seyahatte yeni sorumluluklar alacağınız bir işe imza atabilirsiniz. Ideallerinize bir adım daha yakın olacaksınız.

Oğlak:
Alacağınız yeni bir sorumluluk ya da tanımadığınız bir üstünüzün desteği ile gelirlerinizde olumlu gelişme haberi alabileceğiniz bir gün. Aileniz sizi sürpriz bir hediye ile şaşırtabilir.

Kova:
İletişim ve kendi duygularınızı aktarmada sabit fikirli ya da inatçı davranabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda orjinal fikirlerinizle liderlik yapma Fırsatı yakalayabilirsiniz.

Balık:
Aklınızda ürettiğiniz bir çok fikiri paylaşarak kariyerinizde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu yeni adımın gelirlerinize beklenmedik etkisi sizi oldukça şaşırtabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova