19 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:

İçinizdeki inovatif ruhu ortaya çıkarın. Yeni ay ile eskiyi geride bırakma ve yenilenme için güzel bir gün. Gün boyunca sosyal medya ile ilgili somut adımlar atma fırsatı bulabilirsiniz. 

Boğa:

Kariyerinizde sıra dışı fikirlerinizi aktarmanın zamanı. Yeni Ay ile mevcut duruma son vererek farkınızı ortaya koyacak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Maddi konularda somut adımlar atabilirsiniz.

İkizler:

Hayatınızda idealleriniz konusunda farklı bir yöne eğilebilirsiniz. Bugün yeni ay ile bitişler ve başlangıçlar bir arada. İlişkilerde geleceğe yönelik sözler ve sorumluluklar söz konusu olabilir. 

Yengeç:

Bugün yeni ay ile gelir dışı kaynaklarda farkınızı ortaya koyabileceğiniz bir yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz. İş yerinizde yeni sorumluluklar alabilir; finansal sonuçlara imza atabilirsiniz.

Aslan:

İkili ilişkilerde fikir paylaşımlarının, orjinalliğin, özgür olmanın her zamankinden önemli olacak. Yeni ay ile bir başlangıç yapabilirsiniz. Sevdiğinizle geleceğe yönelik konuşmalar yapılabilir.

Başak:

Günlük işler ve iş yerinizde farklı bir çözüm ortaya koyabilirsiniz. Yeni ay ile orijinal fikirlerin ortaya çıkma zamanı. Evden çalışma kararı alabilir ya da bir aile büyüğü ile işe girişebilirsiniz.

Terazi:

Yaratıcılığınızın oldukça yüksek! İlişki, yaratıcı projeler ile ilgili yeni bir başlangıç fırsatı yakalayabilirsiniz. Önemli bir sözleşme imzalayabileceğiniz bugünde sıra dışı kararlar alınabilir.

Akrep:

Bugün yeni ay ile eviniz ve emlak işleri ile ilgil orijinal ve sıra dışı bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu radikal değişiklik çevrenizdekileri şaşırtabilir. Finansal bir konuda imza atabilirsiniz.

Yay:

Hayatınızla ilgili yeni sorumluluklara imza atabileceğiniz bir gün olacak. Bugün gerçekleşen yeni ay ile inovatif bir projeyi hayata geçirmek için radikal bir adım atabilirsiniz.

Oğlak:

Değerleriniz, gelirleriniz, dünyevi anlamda tutunduğunuz her şey aslında olmasını istediğinizden farklı ise bugün gerçekleşen yeni ay ile yeni bir adım atma cesareti gösterebilirsiniz.

Kova:

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay ile farklılığınızı ortaya koyabilmenin yollarını arayabilirsiniz. Özgürlüğünüzü ve özgünlüğünüzü açığa çıkaracak niyetler ve fikirler sizi sarmalayabilir.

Balık:

Bilinçaltınızda, rüyalarınızda yaşadığınız sıra dışı dünyayı ele alacağınız bir proje başlatabilirsiniz. Ruhsal özgürleşmenin anahtarını bu yeni ay ile çalışmaya başlayarak yakalayın.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem