2 Şubat 2015 Astrolojik Gündem

Koç:
Haftanın ilk gününü eviniz ile ilgili işleri toparlamaya ayırmanız faydalı olabilir. Akşam saatlerine doğru kendinizi daha enerjik, eğlenceli, hayat dolu hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizde iz bırakacak bir etki yaratabilirsiniz. 

Boğa:
Akşama kadar olan süreci cevaplanması gereken yazışmalar, aramalar, görüşmeleri yaparak ya da sözleşme vb üzerinden geçerek değerlendirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik bir fırsat ortaya çıkabilir. 

İkizler:
Gününüzü finansal konuları değerlendirerek geçirebilirsiniz. Medya, akademik ya da uluslararası alanlarda sosyal çevrenizden beklenmedik bir destek ile parlamanız mümkün. Akşamdan itibaren iletişim yoğunlaşıyor.

Yengeç:
Kendinizi duygusal hissedeceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerine doğru iş ve gelirleriniz ile ilgili somut gelişmeler olabilir. Kariyeriniz ile ilgili sürprizler gelir dışı kaynaklarınızda artış sağlayabilir.

Aslan:
Daha ziyade evde dinlenerek geçirmek isteyeceğiniz bugünde radikal inançlarla ikili ilişkilerde sürpriz bir sıçramaya neden olabilir. Akşam saatlerine doğru kendinizi daha enerjik, daha duygusal hissedebilirsiniz.

Başak:
Sosyal organizasyonlar ya da ekip çalışmalarında canı gönülden emek vererek işleri tamamlayacağınız bir gün olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızda beklenmedik bir gelişme ile günlük hayatınızda parlayabilirsiniz.

Terazi:
İşiniz ile ilgili yapılması gerekenler listenizi tamamlayarak haftaya başlayabilirsiniz. Eşinizin bir sürprizi ile eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.Sosyal organizasyonlarda geleceğe yönelik sorumluluk almak için harika bir akşam olabilir.

Akrep:
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler aile ve ev yaşantınız ile ilgili farklı bir çözüm getirebilir. Gün boyunca elinizdeki işleri toparlamanız akşam saatlerine doğru kariyeriniz ile ilgili finansal somut işlere yoğunlaşmanız faydalı olabilir.

Yay:
Finansal hesap kontrolleri etme vb işler ile güne başlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde orjinal fikir ve bilgilerinizi başkaları ile paylaşabilirsiniz. Akşam daha net duygular hissedebilirsiniz.

Oğlak:
İkili ilişkilerde duygularınızın yoğun olduğu ve kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde finansal kaynaklar ön plana çıkacak. Ailenizde beklenmedik bir gelişme gelirleri arttırabilir.

Kova:
Ofisinizde ya da evinizde günlük işlerinizi toparlayarak haftaya başlıyorsunuz. 
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova