21Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Hem enerjinizin hemde cazibeinizin yüksek olacağı bugünde tüm dikkatleri üzerine çekebilirsiniz. Farklılıklarınızı ortaya koyabilir; ancak otorite figürleri ile güç çekişmeleri de yaşayabilirsiniz.

Boğa:
Hayatınızla ilgili çözümlemek istediğiniz, bilinçaltınızda sakladığınız, fedakarlık ve özveri Olarak düşündüğünüz konuları ele almak için harika bir gün. değişim ve dönüşüme hazır olun.

Ikizler:
Sosyal yaşantınızda yeni gruplara girebileceğiniz, yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir dönem başlıyor. İnovatif fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ortak gelirlerle ilgili güç çekişmesine dikkat.

Yengeç:
Uluslararası seyahatleri yoğun olacağı bir dönem olabilir. Kariyeriniz ile ilgili sıradışı fikirlerinizi hayata geçirmek için  yeni bağlantılar kurabilirsiniz. İkili ilişkilerde ego çatışmalarına dikkat.

Aslan:
Uzak seyahatler, yabancı kültürler, yeni eğitimler felsefeler ilginizi çekebilir. Yeni bir konu öğrenebileceğiniz bir seyahat planlama keyif verebilir. Yeni bir aşka tutulabilirsiniz.

Başak:
Aile büyükleriniz ve ailenizden size kalan miraslarla ilgili kullanacağınız yeni bağlantılar kuracağınız bir gün olabilir. Beklenmedik bir bağlantı keşfedebilirsiniz. 

Terazi:
İkili ilişkilerde sürprizler,mutluluk, hareketlilik, canlılık Sizi bekliyor. Karşılıklı mutlu edebileceğiniz ve uyumu yakalayabileceğiniz bugünde birlikte vakit geçirmek keyif verecek.

Akrep:
İşiniz ve iş yeriniz ile ilgili konularda cesur, atak, girişimci ve inovatif olabileceğiniz bugünde ekiplerde liderlik yapabilirsiniz. Yeni bir diyet ya da spor programı Başlangıcı için uygun .

Yay:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde hayatın tadını çıkarmak için sanatsal yada Sportif bir aktiviteye katılabilirsiniz. Beklenmedik romantik süprizlere karşı hazırlıklı olun.

Oğlak:
Evinizle ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğünüz değişiklikleri başlatmak için harika bir gün olabilir. Ailenizden birinin beklenmedik bir süprizi gününüze renk katabilir.

Kova:
Bir süredir başlamayı düşündüğümüz ilginç bir eğitim yada iyi normatif fikirle ilgili çalışmaya başlayabilirsiniz. Çıkacağınız kısa bir seyahat romantik bir karşılaşmaya dönüşebilir.

Balık:
Bugün kendiniz için sıradışı bir şeyler almak isteyebilirsiniz. Bu sanatsal bir obje yada bir spor aleti olabilir. Gelir düzeninizi gözden geçirebilir ve yeni yatırım araçları da bulabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova