22 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Günün ilk saatlerinde otorite figürleri ve hayatın tadını çıkartmakla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. ilişkilerle ilgili sıcak, aktif ve akıcı bir gün olacak. Yeni bir girişim için pek uygun olmayabilir.

Boğa:
Evinizle ilgili yeni değişiklikler yapmak için bir başlangıç yapabilirsiniz. Üzerinde düşündüğümüz projeleri çalışmak için güzel bir gün. zihninizi boşaltmak için vakit ayırmalısınız.

İkizler:
Arkadaşlarınızla birlikte hem romantik hem de Sportif bir aktiviteye katılabilirsiniz. Çıkacağınız kısa bir seyahatte ilgi alanınızda gelişim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyerinizle ilgili tanışacağınız yeni bir kişinin sunacağı beklenmedik bir fırsat gelirlerinizde olumlu etki yaratabilir. İkili ilişkilerde güne başlarken ego çatışmalarına dikkat etmekte fayda var.

Aslan:
Kişisel gelişiminiz için bir yurtdışı fırsatı çıkabilir yada beklenmedik bir eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. Tanışacağınız yabancı kişiler ideallerinize daha cesur yaklaşmanıza vesile olabilir.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızda yapmayı düşündüğünüz yatırımlarda beklenmedik gelişmeler olabilir. Yaşça büyük bir akrabanızın size yol göstermesi olaylara bakış açısı değiştirebilir.

Terazi:
Bugünü arkadaşlarınızla keyifle geçirirken beklenmedik bir aşk tutalabilir ya da sevdiğinizin bir süprizi ve arkadaşlarınızın katılımı ile mutluluğunuz katlanarak çoğalabilir.

Akrep:
İş yerinizde yada iş arkadaşlarınızla  yapacağınız bir projenin yaratıcı çözümleri kariyerinizde atılım yapmanıza sağlayabilir. Kardeşlerle ego çatışmaları yaratabilecek konulara dikkat.

Yay:
Yaratıcılığınızın, hayattan keyif almanın, risk alma isteğinizin, enerjinizin yüksek olacağı bir gün. İdealleriniz ve amaçlarınız doğrultusunda gelişiminize önem verebilirsiniz.

Oğlak:
Ailenizle birlikte yeni bir ev almak, inizde değişiklikler yapmak dekorasyon değişiklikleri için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarda şans sizden yana olacak.

Kova:
Yapacağınız kısa bir seyahat romantik bir Karşılaşmaya ve sürprizlere gebe olabilir. Enerjinizin yoğun olduğu bugünde sportif aktivitelere de vakit ayırabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek kolay olacak.

Balık:
Bugün alışverişe çıkarak kendinizi şımartabiir; sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Sanatsal bir obje ya da günlük rutin konforunuzu arttıracak bir ürün ilginizi çekebilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem