24 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Bugün cazibeniz oldukça yüksek. Sanatsal yeteneğinizi kullanarak ideallerinize doğru somut adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkilerde denge kurarak adalet ve hukuk için olumlu gelişmeler kaydedilebilir.

Boğa:
Bugünlerde kendi başınıza yapacağınız bir yatırımın ileride meyvelerini toplayabilirsiniz. Bu girişimi herkesle paylaşmak yerine kendinize saklamanız faydalı olabilir. Bugünü elinizdeki işleri toparlamaya ayırın.

İkizler:
Eşiniz ile ilişkinizde geleceğe yönelik olumlu ve somut adımlar atabileceğiniz günlerdesiniz. Özellikle sosyal alanda yer almak istediğiniz organizasyonlarda destek alabilirsiniz. Dinlenmek bugün iyi gelebilir.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili gireceğiniz yeni ortamlarda kuracağınız bağlantılar size iş ortamınız ya da günlük rutinlerinizi değiştirmek için fırsat sunabilir. Bugün yapacağınız çalışmaların meyvelerini ileride alacaksınız.

Aslan:
Yaratıcılığınızı yeteri kadar kullanamadığınız ya da sınırlandırıldığınızı hissettiğiniz bugünlerde mevcut çalışmalarınızı somut işlere dökme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bağlantılar tanınmanızı sağlayabilir.

Başak:
Eviniz ile ilgili geleceğe yönelik yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için kredi vb onayı alabilirsiniz. Ayrıca bir aile büyüğünden gelecek para ile yatırım fırsatı yakalamanız da olası bir seçenek.

Terazi:
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler ile ilgili somut adımlar atmanın tam zamanı. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkinizde sorumluluk alarak imza atabilirsiniz. Uzun soluklu bir çalışma olacak.

Akrep:
İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bugünde ekip çalışmaları ile geleceğe yönelik para kazandıran projelere imza atabilirsiniz. Başlatacağınız işler uzun süre gelir getirebilir.

Yay:
Aşktan ve yaratıcı işlerden yana şanslı bir dönemdesiniz. Bu işleri somut projelere dönüştürmek için sorumluluk almanız yeterli. Sevdiğinizle geleceğe yönelik bir adım atabilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. 

Oğlak:
Ailenizden bir büyük ile maddi bir konuda ortaklık yapabilirsiniz. Bir aile büyüğünden alacağınız haber ile ailenizi bir araya toplamak da bir fikir olabilir. Günü keyifle ve tadını çıkararak geçirmek isteyebilirsiniz.

Kova:
Sosyal çevrenizden bir otorite figürü vasıtası ile atacağınız bir imza ile geleceğe yönelik bir ortaklık söz konusu olabilir. Ayrıca tanışacağınız yeni bağlantılar sizi sosyal bir liderliğe oturtabilir.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili sorumlulukların ağır bastığı bu dönemde kısa seyahatler, eğitimlerde keyif yapmak arzusunda olabilirsiniz. Ancak bu sorumluluklar maddi ve uzun soluklu geri dönüş vaad ediyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova