25 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Enerjinizin yüksek olacağı bugünde kısa seyahatlere çıkabilir, sportif aktivitelere katılabilir, anlaşmalarla ilgili cesur adımlar atabilirsiniz. Akşam İkili ilişkilerde gerginliklere dikkat.

Boğa:
Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda finansal kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Sosyal çevrenizden kişilerle materyalizm ve bunun hayatlarındaki  yeri ile ilgili Tartışma yaşayabilirsiniz. 

İkizler:
Sezgilerinizin güçlü, duygularınızı ifade yeteneğinin kuvvetli olacağı bugünde sosyal organizasyonlarda aktif projelerde yer alabilirsiniz. Kariyerle ilgili kişilerle çatışmalara dikkat.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için projelerde aktif yer almak için güzel bir gün. Hukuki konularda ya da yabancı otorite figürleri ile çatışmamakta fayda var.

Aslan:
Idealleriniz doğrultusunda ekiplerle iletişime geçerek hareket etmenin kolay olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili çatışmalara girmemeye çalışmalısınız.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili konularda alacağınız haberin ardından finansal adımlar atmakta cesur davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde eş ya da ortağınızla belirsizlik sebebiyle gerginlik yaşanabilir.

Terazi:
Eşinizle uzak bir seyahate Çıkabilir ya da planlamalar yapabilirsiniz. Önemli hukuki bir konuda kısıtlarla karşılaşabilirsiniz. İş yerinizde üstlerinizle gerginliklerden kaçınmalısınız.

Akrep:
İşiniz ile ilgili yapacağınız aktif Değişiklikler gelir dışı kaynaklarınızda olumlu bir adım getirebilir. Kredi vb için gelirlerinizle ilgili sınırlandırmalar yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Yay:
Eşinizle ya da sevdiğinizle entellektüel paylaşımlarla hayatın tadını çıkaracağınız bir gün olacak. Birlikte spor bile yapabilirsiniz. Aile büyükleri ile akşam saatlerinde gerginliklerden kaçının.

Oğlak:
Eviniz ile ilgili rutin işlere koşturmak ya da evden çalışmam için iyi bir gün olabilir. Bilinç altında kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Sözleşme ve iletişimde aksilikler çıkabilir.

Kova:
Yazılı ve sözlü yaratıcılığınızı ortaya koymanın; cesaretinizi toplayarak sahneye çıkmanın tam zamanı. Diğer tüm gerginlikleri bir kenara bırakın ve kağıt kalemi elinize alın.

Balık:
Eviniz ile ilgili teknolojik aletler için alışveriş yapabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Kariyerinizde otorite figürlerinin sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem