26 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Bugün medya, hukuk, akademik Çalışmalar ve uluslarası işlerde atacağınız adımlar somut ve uzun soluklu olabilir. İlham gerektiren, ruhsal ve mistik çalışmalar için de ideal bir gün olacak.

Boğa:
Sosyal sorumluluk, hayır ve yardım işleri ve fedakarlık gerektiren  katılmak isteyebilirsiniz. Ruhsal ve mistik konulara eğiliminizi somutlaştırabilirsiniz.

İkizler:
Bekarsanız katılacağınız sosyal Çevrenizden biriyle yeni bir ilişkinin tohumları atılabilir. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bugünü iyi değerlendirmelisiniz.

Yengeç:
İdealler, vizyon ve inançlarınızı başkalarına aktarabileceğiniz ve  ışık tutabileceğiniz bir gün olacak. Kariyerinizde somut adımlar atmak için gerekli enerjiyi içinizde bulacaksınız.

Aslan:
Yaratıcılığınızı somutlaştırarak idealleriniz peşinde koşmak için kendinizi enerjik ve cesur hissedebilirsiniz. Sezgilerinize ve hayal gücünüz doğru kanalize edebilmelisiniz.

Başak:
İkili ilişkilerde fedakarlığın, hassasiyetin ve duyguların ön plana çıkacağı bir gün olacak. Aileniz ve ortak gelirlerinizi ilgili somut yatırımlar yapmak için harekete geçebilirsiniz.


Terazi:
İkili ilişkilerde harekete geçmek ve geleceğe yönelik somut konuşmalar yapmak için güzel bir gün. İş yerinizde ekip çalışmaları ve yaratıcı projelerde liderlik fırsatları yakalayabilirsiniz.

Akrep:
Yaratıcılığınızın, çocuklarınıza karşı hassasiyetinizin ve fedakarlığın ön planda olacağı bir gün. Geleceğe yönelik somut finansal adımlar atabilmek için harekete geçmelisiniz.

Yay:
Yeni bir aşka adım yada mevcut ilişkinizde geleceğe yönelik sözler vermek ve sorumlu kalmak için özel bir gün.  Sanatsal organizasyonlar da Spor aktiviteleri bir kapı aralayabilir.

Oğlak:
Hayalinizdeki evi gerçekleştirmek için somut adımlar atma cesareti ve enerjisi bulabilirsiniz. kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza karşı fedakarlık ve hassasiyet göstermeniz gerekebilir.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda yeni sorumluluklar ile kısa seyahatlere çıkmanız gerekebilir. sanatsal bir obje satın alabilir ya da su ile ilgili bir konuda (banyo vb) para harcayabilirsiniz.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik atacağınız somut adımların olumlu finansal geri dönüşleri olabilir. Sorumluluk almaktan çekinmeyin; yaratıcılığınız ve sezgileriniz güçlü.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem