27 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Öğleden sonra saatlerine kadar elinizdeki taşıma, sözleşme ve iletişim ile ilgili yapılması gereken işleri temizleyerek geçirebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde akşam Agresif tavırlara dikkat.

Boğa:
Finansal kontrolleri, yazışmaları, Toplantıları tamamlamak için güzel bir gün olacak. Yeni bir karar almamakta fayda var. Kardeşlerle fedakarlık konusunda gerginlik  yaşanabilir.

İkizler:
Bugün kendinizle ilgili yapmak istediğiniz işleri toparlamak için kullanabilirsiniz. Öğleden sonra saatlerinde arkadaşlarınızla maddi konularda gerginlikler yaşanabilir.

Yengeç:
Rüyalarınız, zihninizde kurduğunuz planları hayata geçirmek için planlama ve araştırma yapabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili bir bağlantının agresif tavırları gerginlik yaratabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla Görüşmek ve Konuşmak istediğiniz Konuları ele alabileceğiniz bir sabah olacak. Günün ikinci yarısından itibaren seyahatler ile ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir.

Başak:
Kariyerinizde yapmayı arzu ettiğiniz sunumlar, görüşmeler ve yazışmalar için planlama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili konularda duygusal davranabileceğiniz bir akşam.

Terazi:
Yabancı kültürleri araştırmak, akademik çalışmalar ya da hukuki konularda yazışmaları günün ilk yarısında tamamlayabilirsiniz. Eşinizle kariyeriniz ile ilgili duygusal Çatışmalar yaşanabilir.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirle ilgili yapılması gereken işleri tamamlamak için çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde işiniz ile ilgili koşturmalar ve yabancılar duygusal gerginlik yaratabilir.

Yay:
Eşinizle ya da ortağınızla konuşmak istediğiniz Konuları dile getirmek için öğleye kadar bir araya gelebilirsiniz. 
Akşam saatlerinde çocuklarla ilgili finansal konularda çelişebilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinizde yazışma ve görüşmelerinizi ele almak için günün ilk yarısından faydalanabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren ikili ilişkiler ön planda olacak. Akşam aile içi gerginlikler olabilir.

Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı sabah saatlerinde çocuklarınızla birlikte; Entellektüel paylaşımlarda bulunarak geçebilirsiniz. Akşama doğru işinizde iletişimde çatışmalar olabilir.

Balık:
Aile içi iletişimin yoğun olacağı sabahın ardından öğleden sonra ve akşamı çocuklarınızla geçirmek isteyebilirsiniz. Finansal konularda tartışmalara karşı hassasiyet göstermelisiniz.

Popüler Yayınlar