27 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Öğleden sonra saatlerine kadar elinizdeki taşıma, sözleşme ve iletişim ile ilgili yapılması gereken işleri temizleyerek geçirebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde akşam Agresif tavırlara dikkat.

Boğa:
Finansal kontrolleri, yazışmaları, Toplantıları tamamlamak için güzel bir gün olacak. Yeni bir karar almamakta fayda var. Kardeşlerle fedakarlık konusunda gerginlik  yaşanabilir.

İkizler:
Bugün kendinizle ilgili yapmak istediğiniz işleri toparlamak için kullanabilirsiniz. Öğleden sonra saatlerinde arkadaşlarınızla maddi konularda gerginlikler yaşanabilir.

Yengeç:
Rüyalarınız, zihninizde kurduğunuz planları hayata geçirmek için planlama ve araştırma yapabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili bir bağlantının agresif tavırları gerginlik yaratabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla Görüşmek ve Konuşmak istediğiniz Konuları ele alabileceğiniz bir sabah olacak. Günün ikinci yarısından itibaren seyahatler ile ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir.

Başak:
Kariyerinizde yapmayı arzu ettiğiniz sunumlar, görüşmeler ve yazışmalar için planlama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili konularda duygusal davranabileceğiniz bir akşam.

Terazi:
Yabancı kültürleri araştırmak, akademik çalışmalar ya da hukuki konularda yazışmaları günün ilk yarısında tamamlayabilirsiniz. Eşinizle kariyeriniz ile ilgili duygusal Çatışmalar yaşanabilir.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirle ilgili yapılması gereken işleri tamamlamak için çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde işiniz ile ilgili koşturmalar ve yabancılar duygusal gerginlik yaratabilir.

Yay:
Eşinizle ya da ortağınızla konuşmak istediğiniz Konuları dile getirmek için öğleye kadar bir araya gelebilirsiniz. 
Akşam saatlerinde çocuklarla ilgili finansal konularda çelişebilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinizde yazışma ve görüşmelerinizi ele almak için günün ilk yarısından faydalanabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren ikili ilişkiler ön planda olacak. Akşam aile içi gerginlikler olabilir.

Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı sabah saatlerinde çocuklarınızla birlikte; Entellektüel paylaşımlarda bulunarak geçebilirsiniz. Akşama doğru işinizde iletişimde çatışmalar olabilir.

Balık:
Aile içi iletişimin yoğun olacağı sabahın ardından öğleden sonra ve akşamı çocuklarınızla geçirmek isteyebilirsiniz. Finansal konularda tartışmalara karşı hassasiyet göstermelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova