28 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
İkili ilişkilerde dikkatli olmamızı gerektiren bir gün. Öğle saatlerinde bir aile büyüğünüzden destek alabilirsiniz. Akşam olaylara tepkisel davranmak yerine yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.

Boğa:
Sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği öğle saatlerine doğru sizi mutlu edebilir. İdealleriniz için kişisel değişimler yapmakta duygusal olarak zorlanabilirsiniz.

İkizler:
Öğleye doğru işiniz ile ilgili alacağınız olumlu bir finansal haber rahatlatabilir. Özellikle ailenizle ortak gelirleriniz konusunda Köklü değişim; stres ile tepkisel davranmanıza sebep olabilir.

Yengeç:
Duygusal yoğunluğun ve sezgilerinizin güçlü olacağı bugünde Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olaylar eşiniz ya da ortağınızla ego savaşına dönüşebilir. Öğle saatleri keyifli geçecek.

Aslan:
İdeallerinizin ve inançlarınızın sıra dışı olaylar ile sarsılması kendinizi yorgun ve kabuğuna Çekilme ihtiyacı hissettirebilir. Günlük rutininizde köklü Değişiklikler yapmak iyi gelecek.

Başak:
Sevdiğiniz ve arkadaşlarınızla duygu yüklü ve güzel bir sabah geçirebilirsiniz. Akşama doğru Aldığınız riskler ve gelir dışı kaynaklarınız sebebiyle gerginlikler yaşanabilir.

Terazi:
Kariyerinizde Bir üstünüzün desteği sabah saatlerini keyifli geçirmenizi sağlayacak. Aile ve eşinizle Akşama doğru ilişkilerde tepkisel davranışlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Akrep:
Sabah saatlerinde çocuklarınızla birlikte keyifle geçebilirsiniz. Akşama doğru günlük işler ve kısa seyahatlerle ilgili beklenmedik olaylar sebebiyle gerginliklerle yaşanabilir.

Yay:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında bir aile büyüğünün desteği ile sabah saatlerini keyifli geçirebilirsiniz. Ancak akşama doğru gelirleriniz ve risklerde beklenmedik gelişmeler gerginlik yaratabilir.

Oğlak:
Eşinize karşı şevkatli ve duygusal hissedeceğiniz sabah saatlerini yakın akrabalarınızla keyifle geçirebilirsiniz. Kendinizi güçlü hissetseniz de ailenize karşı tepkisel olmaktan kaçınmalısınız.

Kova:
Zihninizin sıra dışı çalışacağı bugünde alacağınız olumlu maddi haberler sabah saatlerinde keyfinizi arttıracak. Duygusal gerginliklerden çok yeni fikirler üretmeye odaklanmalısınız.

Balık:
Bugün kendinizi yaratıcılığınızın kollarına bırakmanız faydalı olacaktır. Risk almak, maddi zorluklar ve sosyal çevrelerde otorite figürleri ile güç çekişmelerin kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem