28 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
İkili ilişkilerde dikkatli olmamızı gerektiren bir gün. Öğle saatlerinde bir aile büyüğünüzden destek alabilirsiniz. Akşam olaylara tepkisel davranmak yerine yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.

Boğa:
Sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği öğle saatlerine doğru sizi mutlu edebilir. İdealleriniz için kişisel değişimler yapmakta duygusal olarak zorlanabilirsiniz.

İkizler:
Öğleye doğru işiniz ile ilgili alacağınız olumlu bir finansal haber rahatlatabilir. Özellikle ailenizle ortak gelirleriniz konusunda Köklü değişim; stres ile tepkisel davranmanıza sebep olabilir.

Yengeç:
Duygusal yoğunluğun ve sezgilerinizin güçlü olacağı bugünde Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olaylar eşiniz ya da ortağınızla ego savaşına dönüşebilir. Öğle saatleri keyifli geçecek.

Aslan:
İdeallerinizin ve inançlarınızın sıra dışı olaylar ile sarsılması kendinizi yorgun ve kabuğuna Çekilme ihtiyacı hissettirebilir. Günlük rutininizde köklü Değişiklikler yapmak iyi gelecek.

Başak:
Sevdiğiniz ve arkadaşlarınızla duygu yüklü ve güzel bir sabah geçirebilirsiniz. Akşama doğru Aldığınız riskler ve gelir dışı kaynaklarınız sebebiyle gerginlikler yaşanabilir.

Terazi:
Kariyerinizde Bir üstünüzün desteği sabah saatlerini keyifli geçirmenizi sağlayacak. Aile ve eşinizle Akşama doğru ilişkilerde tepkisel davranışlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Akrep:
Sabah saatlerinde çocuklarınızla birlikte keyifle geçebilirsiniz. Akşama doğru günlük işler ve kısa seyahatlerle ilgili beklenmedik olaylar sebebiyle gerginliklerle yaşanabilir.

Yay:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında bir aile büyüğünün desteği ile sabah saatlerini keyifli geçirebilirsiniz. Ancak akşama doğru gelirleriniz ve risklerde beklenmedik gelişmeler gerginlik yaratabilir.

Oğlak:
Eşinize karşı şevkatli ve duygusal hissedeceğiniz sabah saatlerini yakın akrabalarınızla keyifle geçirebilirsiniz. Kendinizi güçlü hissetseniz de ailenize karşı tepkisel olmaktan kaçınmalısınız.

Kova:
Zihninizin sıra dışı çalışacağı bugünde alacağınız olumlu maddi haberler sabah saatlerinde keyfinizi arttıracak. Duygusal gerginliklerden çok yeni fikirler üretmeye odaklanmalısınız.

Balık:
Bugün kendinizi yaratıcılığınızın kollarına bırakmanız faydalı olacaktır. Risk almak, maddi zorluklar ve sosyal çevrelerde otorite figürleri ile güç çekişmelerin kaçınmalısınız.

Popüler Yayınlar