3 Şubat 2015 Astrolojik Gündemi

Koç:
Bugün çocuklarla, eğlenerek, hobilerinizle uğraşarak geçirmek isteyebilirsiniz. Gece gerçekleşecek Dolunay ile ben ve diğerleri teması önce çıkacak. Ego, Özgüven ve kibiri karıştırmamalısınız.

Boğa:
Ailenizle, evinizde keyif yapmak ve eğlenmek arzusundasınız. Ailenin ilgi odağı olma isteğiniz oldukça yüksek. Bu gece gerçekleşecek Dolunay ile coşkulu, Neşeli yanınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

İkizler:
Arkadaşlarınızla konuşmak, çocuklarla seyahat, eğlenmek vb hoşunuza gidebilir. Dolunay ile 2 hafta önce başlattığınız bir sözleşme, tez, eğitim süreci tamamlanarak parlamanızı sağlayacak.

Yengeç:
Maddi konularda özgüveniniz yüksek. Lüks bir obje ya da mobilya almak; ortak gelirleriniz ile gelirleriniz arasındaki farkı ortaya koyacak. 2 hafta önce başlattığınız süreç tamamlanıyor.

Aslan:
Duygusal anlamda gergin hissedebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymayı arzuladığınız bu günlerde ikili ilişkilerde de dengeyi korumalısınız. Egonuza hakim olabilmelisiniz.

Başak:
Bugünü kendinizi şımartmaya ayırmak isteyebilirsiniz. Üzerinde yalnız çalıştığınız bir projeyi tamamlamanız mümkün. Ilham gücünüzü kullanarak yaratıcılığı ortaya koyma vakti.

Terazi:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde sosyal organizasyonlarda parlamanız olası. Sorumluluk alacağınız liderlik pozisyonları gelişiminizi ve kendinizi göstermenizi sağlayacak.

Akrep:
Bu gece Dolunay'ın etkisi ile kariyeriniz ve aile yaşantınız Arasında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde yada toplum önünde yaptığınız çalışmaların alkış alacağı bir okazyon olabilir.

Yay:
Kendinizi gösterebileceğiniz bir uluslararası proje, akademik bir çalışma ya da medya görünümünü tamamlayabilirsiniz. Dolunay'ın etkisi ile hedefleriniz yolunda başarıyı hissedeceksiniz.

Oğlak:
Gelir dışı kaynaklarla yaptığınız yatırımlar ile ilgili kendinize güveniniz tam. Bu gece gerçekleşen Dolunay'ın etkisiyle yaptığınız yatırımların meyve verdiğini görmek özgüveninizi yükseltecek.

Kova:
Bekarsanız bugünlerde hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Bu gece Dolunay'ın etkisi ile ikili ilişkilerde gelişmelere açık ve hazır olun. Yeni bir Ortaklık da ufukta olabilir.

Balık:
Çalışma Hayatınızda ve günlük yaşantınızda eğlenmek, rahat ve keyifli olmak arzusundasınız. Bu gece Dolunay'ın etkisi ile ekip çalışmalarında projeleri tamamlayarak parlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova