4 Şubat 2015 Astroloji Gündemi

Koç:
Yaratıcılığın yüksek olduğu bugünde eğlenmek, çocuklarla vakit geçirmek, kendinizi topluluklarda ve ilişkilerde ifade edebilmeyi dengeleme çabasında olabilirsiniz. Zenginliğinize şükredebilirsiniz.

Boğa:
Aileniz ve kariyeriniz arasında bir denge arayışı içerisinde olabilirsiniz. Yapacağınız ya da yaptığınız emlak, arsa  vb Çalışmaların meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.

İkizler:
Duygularınızı açıkça ortaya koymak için harika bir gün. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde ego duygular arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. İletişimde açık olmalısınız.

Yengeç:
Gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız arasında dengeyi sağlamak için çaba gösterebilirsiniz. Yeni bir karar almak için uygun bir gün olmayabilir. Attığınız adımların sonuçlarını alacaksınız.

Aslan:
İkili ilişkilerde kendi ihtiyaçlarınızı karşınızdakinin ihtiyaçlarını dengelemeyi, Ego ve duygular arasında orta noktayı bulma çabasında olabilirsiniz. Abartılardan uzak durmalısınız.

Başak:
Hayalleriniz ve gerçek hayat arasında dengeyi bulma ihtiyacında olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı hayata geçirmek için çaba sarf etmelisiniz. Çalışma ortamında daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

Terazi:
Sevdiğinizle ilişkinizi arkadaşlarınızla birlikte olmak isteğiniz arasında kalabilirsiniz. hem sosyal yaşantınızı hem de ilişkinizi dengede tutmak için çaba sarf etmelisiniz. Yaratıcı bir gün.

Akrep:
Kariyerinizde parlamak yada ailenizle ilgili işleri tamamlamak arasında gidip gelebilirsiniz. Önemli kararlar almak yerine elinizdeki işleri tamamlayarak; yeni fırsatları incelemenizde fayda var.

Yay:
Büyük hedefler, hayatınızın amacı, inançlarınız mı daha ön planda yoksa günlük hedefler, sözleşmeler, verilen sözler mi? Arada kaldığınızı hissetseniz de Dolunay size yol gösterici olacaktır.

Oğlak:
Gelirleriniz ile ilgili detaylı bir çalışma ile yatırımlar geleceğe yönelik araştırmalar yapılabilir. Duygularınıza kapılıp aşırı açılma ve harcamalardan uzak durmanızda fayda var.

Kova:
İkili ilişkilerde egoyu ön plana çıkarmanın faydalı olmadığını anlayabilirsiniz. Karşınızdakinin duygularını ortaya abartılı koymasının sadece bir sonuç OLDUĞUNU unutmayın.

Balık:
İşiniz ile ilgili bir hizmetin meyvelerini toplayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda güzel bir gün olacak. İlham gücünüzü kullanarak yaratıcılığınızı ortaya koyabilir; rahatlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem