7 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
İşinizle ilgili plan ve projelerinizi hayata geçirmek için cesur, girişken, enerjik ve atak hissedebilir; mükemmeliyetçi bir tavır sergilebilirsiniz. Ancak elinizdeki işleri tamamlamak daha faydalı olacak.

Boğa:
Yaratıcı projelere eğilmek istediğiniz bir gün olabilir. Sosyal organizasyonlarda yüksek motivasyonunuzla yeni pozisyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Günü akışta geçirmek daha iyi olabilir.

İkizler:
Evinizde detaycı, üretken, çalışkan, araştırmacı bir kimlik ortaya koyabilirsiniz. Kariyerinizde daha öne çıkmak için hedeflerinize atılmak isteyebilirsiniz. Bugünü sakin geçirmelisiniz.

Yengeç:
Hedefleriniz ve idealleriniz doğrultusunda ilerlemek gelişmek istiyorsunuz. Bugün daha ziyade araştırma yapmak ve detaylı planlar çıkartmak için daha güzel bir gün.

Aslan:
Finansal konularda titiz ve detaycı davranabilirsiniz. Büyük alışverişler yapmak, lüks objelere para yatırmak için doğru bir gün olmayabilir. Akşam kardeşlerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Başak:
Kendinizi ikili ilişkilerde duygusal olarak yoğun ve her zamankinden detaycı, titiz hissedebilirsiniz. Gün boyunca olayları akışına bırakmakta fayda var. Akşam alışveriş keyif verebilir.

Terazi:
Bugünü kendinize dinlenmek için ayırmanız faydalı olabilir. Günlük rutinlerinizi gözden geçirebilir veya Çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Akşam keyfiniz yerinde olacak.

Akrep:
Günü çocuklarınızın sportif aktiviteleri yada sosyal organizasyonlarda daha önce verdiğiniz sözleri yerine getirerek geçirebilirsiniz. Akşam saatlerini kendinize ayırmak daha keyifli gelebilir.

Yay:
Bugünü yeni bir girişimde bulunmak yerine; evinizde yada ofisinizde işlerinizi derleyip toparlayarak geçirebilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla keyifli bir program yapmak mutlu edecek.

Oğlak:
Hemen gitmek istediğiniz eğitimler, seyahatler sözkonusu olabilir. Ancak bugün araştırmanızı yapıp; gelecek için planlamanız daha faydalı olacaktır. Akşam yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Kova:
Maddi konularda detaycı ve titiz olduğunuz kadar büyük satınalmalar yapmak arzusunda olabilirsiniz. Benzer idealler ve felsefelere sahip kişilerle bir akşam geçirmek keyif verebilir.

Balık:
İkili ilişkilerde endişenizi tepkisellik olarak ortaya koymak için iyi bir gün olmayabilir. Çekiciliğiniz, enerjiniz, sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyma ve mevcut işleri tamamlamaya odaklanın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem