8 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
İlişkilerinizde hafta başından bu yana yaşadığınız tribülansı geride bırakabilirsiniz. Özellikle iş ile ilgili katılacağınız bir organizasyonda tanışacağınız yeni kişilerle kuvvetli ve kalıcı bağlantılar kurabilirsiniz.

Boğa:
Sosyal çevreniz ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Bulunacağınız bir arkadaş ortamında romantik bir karşılaşma söz konusu olabilir. Sosyal medyada çevrenizden biri ile daha sıkı bir dostluk fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili ilişkileriniz vasıtasıyla kuvvetli finansal bir alt yapı kurabilirsiniz. Geleceğe yönelik yatırımcı ya da gelir dışı kaynak sağlayacak bir bağlantı kurmanız da olası. Kariyer ışığınız kuvvetli parlıyor.

Yengeç:
Çıkacağınız uzak bir seyahat ya da uluslararası bir organizasyonda gelecek vaad eden romantik bir ilişkiye adım atmanız mümkün olabilir. Ortaklık görüşmeleriniz var ise hukuki alanda da anlaşma sağlayabilirsiniz.

Aslan:
İşiniz ile ilgili otorite figürü bir kişiden alacağınız destek ile iş yerinizde parlama ve finansal durumunuzu iyileştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili kuvvetli olduğunuz bir gün olacak.

Başak:
Yaratıcı bir projenizi hayata geçirmek ve işe çevirmek için kendinize aradığınız ortağı bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevginizi derinden yaşadığınız kişi ile geleceğe yönelik, sağlam adımlar atabilirsiniz.

Terazi:
Aile büyüklerinizden birinin desteği ile işiniz ile ilgili yeni ve kalıcı bağlantılar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Önemli bir sözleşme, anlaşma ya da iş ortaklığı konusunda karar verebilirsiniz.

Akrep:
Kardeşlerinizin ya da yakın akrabalarınızın vasıtası ile tanışacağınız birine aşka tutulabilirsiniz. Kısa ve romantik bir kaçamak iyi gelebileceği gibi duygularınızı ve düşüncelerinizi yazmak da keyif verebilir.

Yay:
Eviniz ile ilgili yapmayı düşündüğünüz büyük değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Yapacağınız köklü yatırım ile gelecekte de mutlu olabilirsiniz. Bu bir evlilik ya da çocuk için olabilir.

Oğlak:
Arkadaşlar ve yakın akrabalarla çıkacağınız kısa bir seyahat size geleceğe yönelik fırsatlar sunabilir. Önemli sözleşme ve anlaşmalaraın üzerinden geçebilir ya da yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Kova:
Bilmediğiniz bir akrabanın yardımı ile finansal durumunuzda olumlu gelişmeler sağlayabilirsiniz. Bir lüks ya da sanatsal obje yatırımı yapabilir; yardıma ihtiyacı olan bir aile büyüğüne destek olabilirsiniz.

Balık:
Çekiciliğiniz oldukça yüksek. Karşı cinsi etkilemeniz için sokağa çıkmanız yeterli. Sosyal çevrenizden güçlü biri ile romantik bir ilişkiye adım atmanız geleceğe yönelik somut bir adım olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova