9 Şubat Astroloji Gündemi

Koç:
Haftaya ilişkilerinizde fedakarlık gösterme ve yaraları sarma teması ile başlıyorsunuz. Gün içinde ilişkiniz ön planda olacak. Sosyal çevrenizden birinin desteğini almak da sizi bu konuda rahatlatabilir.

Boğa:
İş yerinizde iş arkadaşlarınızla ilişkinizde denge ve harmoniyi sağlama arzusundasınız. Küslük yaşadığınız bir Arkadaşınıza göstereceğiniz fedakarlık aranızın düzelmesini sağlayabilir.

İkizler:
Sanatsal ve yaratıcı işlerle ağırlık vermek istediğiniz bir gün olabilir. Kariyeriniz ile ilgili kişilerle alınganlıklar, kırgınlıklar yaşanabilir. Bir danışman ya da Mentor desteği alabilirsiniz.

Yengeç:
Aile içi dengelerin önem taşıdığı bir gün olacak. Evinizi güzelleştirmek için vakit ayırabilirsiniz. Yabancı bir tanıdık ile kırgınlık çıkabilir. Bir aile büyüğünün maddi desteği gönlünüzü rahatlatacak.

Aslan:
Kendinizi ifade etmek konusunda ve ikili ilişkilerde şanslı hissedeceğiniz bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklar ya da ortak gelirleriniz konularında fedakarlık yapmanızı gerektiren durumlar olabilir.

Başak:
Sabah saatlerinde kendinizi maddi konularda rahat ve Şanslı hissedebilirsiniz. İş yerinizde otorite figürü bir kişinin desteği ile öğle saatlerini de rahat Geçirme Fırsatı yakalayacaksınız.

Terazi:
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu ve ilişkilerde denge arayışınızın yüksek olduğu bugünde sosyal çevrenizin desteği kuvvetlendirecek. Yaratıcılığınız öğleye doğru artıyor.

Akrep:
Bugünü kariyerinizde gelişme fırsatları için kendinize ayırmanız faydalı olabilir. Öğlen bir aile büyüğünün desteğini alabilirsiniz. Sevdiğiniz ve çocuklarınıza fedakarlık söz konusu olabilir.

Yay:
Bugün arkadaşlarınız ile ilişkilerde denge ve uyumu sağlamaya çalışabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde kırgınlık, fedakarlık olabilir. Eğitim ve seyahat konularında rahat bir gün olacak.

Oğlak:
İşinizde ilişkiler odaklı olacağınız bir gün olacak. Finansal konularda şanslı ve destek alabileceğiniz bugünde kardeşlerle ilişkilere dikkat. Kırgınlıklar sonucu fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Kova:
Ikili ilişkiler konusunda Şanslı olacağınız bugünde eşinizle romantik bir seyahat planlayabilirsiniz. Maddi konularda dikkatli olmalısınız. Yanlış davranışlarınızı düzeltmek gayret gerektirebilir.

Balık:
Ortak gelirler konusunda hassas ve ilişkinizde denge arayışında olacağınız bugünde özel ilişkilerde alınganlık, küslük gibi durumları düzeltmek için gayret gösterebilirsiniz. İşinizde şanslısınız.-- 


Sent from my iPhone

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem